1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Старт» (Іванківці) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Старт» (Іванківці) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.


Іванковецький «Старт» у останні роки був чемпіоном району. У цьому сезоні він склав своє чемпіонство. «Старт» міг взагалі залишитися без нагород. Лише в останніх матчах забезпечив бронзові нагороди. У останньому турі претендував на «срібло», але «Колос» не втратив очки» у протистоянні з «Дніпром».

Назва команди: «Старт» (Іванківці)
Підсумкове місце: 3-є
Набраних очок: 40
Кращі бомбардири: Олександр Постільняк - 18 м’ячів.

Представник команди «Старт» Тарас Барвінок розповів про виступ своєї команди.
- Оцініть рівень Чемпіонату району.
- Змагання були цікавими. Їх підсилили команди-гості. «Дніпро», по при фініш у нижній частині турнірної таблиці, був середнячком і міг відібрати очки і у лідерів Чемпіонату району.

- Чи виконала Ваша команда завдання, що було поставлено на Чемпіонат району?
- Не виконано. У призах фінішували, але перше місце не здобули. Двічі програли богданівському «Буревіснику». Студенти пороз’їжджалися. Раніше були 5-6 хлопців одного віку, а нині вони навчаються. Не завжди всі чотири легіонери могли на гру приїхати. Місцеві не можуть набрати форму, вийти на потрібний рівень.

- Кого можете виділити як кращих гравців змагань?
- Я назву десятку кращих. Кращим голкіпером був Дмитро Пастернак з «Колоса». Захисники - наш Максим Гедерим та пара центральних захисників богданівців Ігор Олійник та Олександр Паламарчук. У півзахисті відзначу Максима Корчинського з нашої команди, ветерана кропивницького футболу, півзахисника «Колоса», Романа Андрієнка та Валентина Александрова з «Локомотиву». У нападі хочу відзначити кращого бомбардира змагань Олександра Степаненка з «Хлібодару», нападника богданівського «Буревісника» Олександра Зайцева та бомбардира нашої команди Олександра Постільняка.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика