1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Старт» (Іванківці) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Старт» (Іванківці) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.


Іванковецький «Старт» у останні роки був чемпіоном району. У цьому сезоні він склав своє чемпіонство. «Старт» міг взагалі залишитися без нагород. Лише в останніх матчах забезпечив бронзові нагороди. У останньому турі претендував на «срібло», але «Колос» не втратив очки» у протистоянні з «Дніпром».

Назва команди: «Старт» (Іванківці)
Підсумкове місце: 3-є
Набраних очок: 40
Кращі бомбардири: Олександр Постільняк - 18 м’ячів.

Представник команди «Старт» Тарас Барвінок розповів про виступ своєї команди.
- Оцініть рівень Чемпіонату району.
- Змагання були цікавими. Їх підсилили команди-гості. «Дніпро», по при фініш у нижній частині турнірної таблиці, був середнячком і міг відібрати очки і у лідерів Чемпіонату району.

- Чи виконала Ваша команда завдання, що було поставлено на Чемпіонат району?
- Не виконано. У призах фінішували, але перше місце не здобули. Двічі програли богданівському «Буревіснику». Студенти пороз’їжджалися. Раніше були 5-6 хлопців одного віку, а нині вони навчаються. Не завжди всі чотири легіонери могли на гру приїхати. Місцеві не можуть набрати форму, вийти на потрібний рівень.

- Кого можете виділити як кращих гравців змагань?
- Я назву десятку кращих. Кращим голкіпером був Дмитро Пастернак з «Колоса». Захисники - наш Максим Гедерим та пара центральних захисників богданівців Ігор Олійник та Олександр Паламарчук. У півзахисті відзначу Максима Корчинського з нашої команди, ветерана кропивницького футболу, півзахисника «Колоса», Романа Андрієнка та Валентина Александрова з «Локомотиву». У нападі хочу відзначити кращого бомбардира змагань Олександра Степаненка з «Хлібодару», нападника богданівського «Буревісника» Олександра Зайцева та бомбардира нашої команди Олександра Постільняка.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер

Кубок району. Чвертьфінальні матчі

Пошук на сайті

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика