1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Нива» (Цибулеве) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Нива» (Цибулеве) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.


«Нива» - це поєднання досвіду та молодості. У складі цибулівської команди виступає на хорошому рівні кілька ветеранів футболу. Також до команди залучається молодь.

Назва команди: «Нива» (Цибулеве)
Підсумкове місце: 5-е
Набраних очок: 29
Кращі бомбардири: Антон Оганесов - 13 м’ячів, Ярослав Поплавка – 12 (забив у 9 матчах першого кола).

Представник команди «Нива» Сергій Жуган розповів про виступ своєї команди.
- Як Вам цьогорічний Чемпіонат району?
- На голову сильніший, ніж минулорічний. Багато команд і це підняло рівень змагань. Не було прохідних ігор.

- Чи вдалося команді виконати поставлене завдання на сезон?
- У Цибулевому завжди ставлять високі завдання. Бажали посісти одне з призових місць, але це завдання виконати не зуміли. і це мінус. Причиною цього стала втрата очок у деяких матчах. А були матчі, у яких здобували очки у протистоянні з досить сильними командами.

- У першому колі у складі Вашої команди виділявся Ярослав Поплавка. Влітку він перейшов до команди Другої ліги СК «Дніпро-1», у якій гідно виступає. Чи вдалося у другому колі знайти йому заміну?
- Замінити такого гравця було складно. У першому колі більше гра йшла через Ярослава Поплавку, а у другому – на перший план вийшли командні дії. Для цього ми змінили тактику. Також хочу виділити у складі своєї команди Антона Оганесова, який демонструє високий рівень футболу. На жаль, часто не вистачало останньої передачі від наших півзахисників для Антона. Ще хочу відзначити Валентина Жугана за його працездатність на футбольному полі.

- Хто є, на Вашу думку, кращим гравцем Чемпіонату району?
- Максим Корчинський зі «Старту».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика