1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Хлібодар» (Суботці) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Хлібодар» (Суботці) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.


Друге коло змагань для «Хлібодару» було більш вдалішим, ніж перше. Команді з Суботців вдалося у кількох матчів забрати очки у суперників з групи лідерів Чемпіонату району.

Назва команди: «Хлібодар» (Суботці)
Підсумкове місце: 7-е
Набраних очок: 20
Кращий бомбардир: Олександр Степаненко - 23 м’ячів (кращий бомбардир Чемпіонату району).

Представник команди «Хлібодар» Олег Колюка розповів про виступ своєї команди.
- Оцініть, будь ласка, рівень Чемпіонату району сезону 2017 року.
- Рівень Чемпіонату Знам’янського району у порівнянні з попереднім роком виріс. Підвищився рівень гри всіх без винятку команд. «Дружба» (Диківка), яка посіла останнє місце, у першому колі демонструвала не поганий футбол. У них було складно взяти очки. Змагання стали більш непередбачувані. Теоретично будь-яка команда могла виграти у будь-якої команди. Також хотілося підвищення турнірної мотивації команд. Одна з пропозицій - по середині Чемпіонату ділити команди на дві ліги за рівнем гри - одні б команди змагалися за чемпіонство, а інші - за Кубок надії, наприклад. Можливо краще збільшити внески команд, щоб більше було призів та номінацій. Потребує допрацювання регламент змагань та налагодження роботи КДК на постійній основі. На жаль, на змаганнях були неявки. Можливо за неявку на гру команду карати не лише технічною поразкою, а й мінус трьома очками у турнірній таблиці?

- Чи виконала команда завдання на сезон?
- Ні. Ставилися вищі завдання. Перше коло змагань ми провалили, а от у другому краще зіграли. Але все одно не добрали очок у кількох зустрічах. З петрівським «Буревісником» за перемогу боролися. Хоча у тому матчі ми програвали і відігралися. Мали багато моментів і повинні були перемагати «Локомотив», але програли. Невдалий виступ можу пояснити кількома причинами. Основними з них є те, що не завжди збирався оптимальний склад команди, не вистачало досвіду. У принципі у якості гри додали. Впевненіше стали грати. Нині не вистачає стабільності у грі.

- Хто, на Вашу думку, є кращими гравцями Чемпіонату району?
- Кращим був захисник богданівського «Буревісника» Павло Яровий. Подивіться на кількість пропущених м’ячів богданівцями. Це при тому, що у воротар стояв польовий гравець, який по ходу змагань набирався воротарського досвіду. Другим за рівнем гри є нападник нашої команди Олександр Степаненко, який став кращим бомбардиром змагань - забив 23 м’ячі. І це не зважаючи на вік - 19 років. Йому є куди прогресувати. Також хочу відзначити півзахисника «Старту» Максима Корчинського, а також гравця петрівського «Буревісника» Єгора Грінкевича.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер

Кубок району. Чвертьфінальні матчі

Пошук на сайті

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика