1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Дніпро» (Стецівка) у Чемпіонаті Знам’янського району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Дніпро» (Стецівка, Чигиринський район) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.

 

Команда з Чигиринського району на початку змагань була «загадкою». Якого футболу від неї очікувати? «Дніпро» пройшов всю дистанцію в одному темпі: майже у всіх матчах вони налаштовувалися по-бойовому, намагаючись дати «бій» всім суперникам. Можна згадати і цікаві матчі за їх участі з чемпіоном та срібним призером змагань. «Дніпро» - хороша, непоступлива, команда, яку б хотілося бачити у Чемпіонаті Знам’янського району і наступного року.

Назва команди: «Дніпро» (Стецівка, Черкаська область)
Підсумкове місце: 9-е
Набраних очок: 11
Кращі бомбардири: Микола Єременко та Володимир Терновський – по 7 м’ячів.
Відзначимо: далеким вкидання ауту запам’ятався Василь Сущенко (в даному компоненті у чемпіонату йому конкуренцію міг скласти лише гравець «Колосу» Роман Дар’єв).

Представник команди «Дніпро» Володимир Терновський розповів про виступ своєї команди.
- Поділіться, будь ласка, своїми враженнями від Чемпіонату району.
- Враження позитивні. Радує кількість учасників – 10 команд. У порівнянні з Чемпіонатом Чигиринського району минулих років у Вашому Чемпіонаті грало більше команд. Більше команд – більша конкуренція.

- На скільки задоволенні виступом своєї команди у даних змаганнях?
- Цей сезон для нас був «пробним каменем». Ми не знали рівня гри команд-суперниць. Хотіли подивитися як ми на їх фоні виглядаємо. Відчули, що ми можемо конкурувати і показувати футбол. У декількох матчах арбітраж бажав кращого. Наша команда складалася з гравців із невеликих населених пунктів Стецівка і Галаганівка (у кожному з цих сіл проживає близько 1000 осіб). У нас була коротка лава запасних, і на деякі матчі ми виїжджали без запасних гравців. Також хочу подякувати Олександру Івановичу Лісовому за допомогу у проведенні домашніх матчів, які ми грали у селі Дмитрівка.

- Кого з футболістів Чемпіонату можете виділити?
- У першому колі змагань у складі «Ниви» виступав Ярослав Поплавка, який виділявся дриблінгом. Також хочу відзначити Артура Розсолодіна з петрівського «Буревісника».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика