«Колос» – другий, «Старт» – третій, чемпіонська гра богданівців

Завершився Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року.

Останній тур мав дати відповідь на два питання. Хто стане володарем срібних та бронзових нагород Чемпіонату? У Дмитрівці зустрічалися місцевий «Колос» та «Дніпро» з Черкащини. У цьому матчі «Дніпро» був у ролі наздоганяючого: тричі гравці «Дніпра» зрівнювали рахунок, але все ж програли. За три хвилини до завершення матчу отримав травму захисник «Колосу» Дмитро Ткаченко і замість нього на футбольне поле вийшов запасний голкіпер Олександр Сандуленко. І саме Олександру судилося стати героєм матчу: вже через дві хвилини він ударом головою приніс таку бажану перемогу «Колосу». Здобуті три очки дозволили дмитрівчанам стати срібними призерами Чемпіонату району.
Іванковецький «Старт», знаючи про перемогу «Колоса», могли розраховувати лише на бронзові нагороди. Для цього їм потрібно було здобути одне очко у протистоянні з «Хлібодаром». «Старт» не лише здобув потрібне очко, а й святкував впевнену перемогу з рахунком 6:2. Героєм зустрічі став Максим Корчинський, який забив два гарні м’ячі.
У Знам’янці місцевий «Локомотив» зустрічався з богданівським «Буревісником», який перед останнім туром гарантував собі чемпіонство. Початок зустрічі розпочався з гострого моменту біля воріт «Локомотиву» - їх «врятувала» штанга воріт. А вже через дві хвилини припустився помилки голкіпер богданівців, який не зумів приборкати м’яч після передачі свого захисника - м’яч влетів у ворота «Буревісника». Шквал атак на ворота господарів тривалий час не приносив успіху. І все ж на сороковій хвилині матчу Олександр Зайцев приборкав м’яч і з розвороту пробив під перекладину воріт суперника. Після перерви богданівці мали ще більше моментів біля воріт «Локомотиву», з яких зуміли реалізувати чотири. Євген Наводничий, Олександр Зайцев і Сергій Костін реалізували виходи один на один з голкіпером, а Денис Жадан у падінні результативно головою замкнув дальню штангу воріт після передачі Вадима Малого. Матч завершився з рахунком 5:1 на користь богданівської команди. Після завершення матчу богданівці відсвяткували чемпіонство бризками шампанського та подякували своїм вболівальникам, яких чимало приїхало до Знам’янки.
Загалом Чемпіонат Знам’янського району «подарував» чимало інтриг, змін, нових футбольних відкриттів, цікавих матчів та чимало ефектних забитих м’ячів.

«Дніпро» (Стецівка) - «Колос» (Дмитрівка) - 3:4 (1:1) (Заблуда, 30; Сущенко В., 58; Терновський, 78 - Андрієнко, 20; Артьомов, 48; Волков, 75; Сандуленко, 90)
«Локомотив» (Знам’янка) - «Буревісник» (Богданівка) - 1:5 (1:1) (Паламарчук, 4 (авт.) - Зайцев, 40, 67; Наводничий, 50; Жадан, 56; Костін, 77)
«Хлібодар» (Суботці) - «Старт» (Іванківці) - 2:6 (1:3) (Степаненко, 45 (пен), 73 - Корчинський, 18, 74; Фрітче, 38; Постільняк, 41; Сафронов, 76)