1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Богданівський «Буревісник» - чемпіон району

Відбулися два матчі 17-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року.


У першому матчі у Богданівці петрівський «Буревісник» після першого тайму вів у рахунку 2:0, але не зумів втримати перевагу. Андрій Кравченко і Олександр Степаненко протягом чотирьох хвилини зрівняли рахунок. Згодом петрівчани знову вийшли вперед, але наприкінці ударом головою остаточний рахунок 3:3 встановив Олексій Чеботарьов. Втрата двох очок погіршила шанси петрівчан у боротьбі зі «Стартом» за бронзові нагороди.
А у Дмитрівці місцевий «Колос» зазнав поразки від цибулівської «Ниви». Провальною для господарів була перша половина зустрічі, коли «Нива» забила аж три «сухих» м’ячі. Другий тайм матчу був багатий на не реалізовані моменти. Наприкінці зустрічі Вадиму Воловику вдалося забити м’яч престижу, але він «Колос» не порадував. Поразка у цьому матчі позбавила шансів «Колоса» на золоті нагороди Чемпіонату. За тур до фінішу чемпіоном Знам’янського району став богданівський «Буревісник».

«Буревісник» (Петрове) - «Хлібодар» (Суботці) - 3:3 (0:2) (Пономар, 14; Солодов, 33, 68 - Кравченко, 53; Степаненко, 57; Чеботарьов, 89)
«Колос» (Дмитрівка) - «Нива» (Цибулеве) - 1:3 (0:3) (Воловик, 90 - Твердоух, 17, 37; Жуган В., 22)

Коментарі   

 
#3 konte 02.10.2017, 14:52
Draxler: поправка в части игры Цыбулево - Богдановка, да действительно, в первом круге сыграли в ничью, а не поражение Богдановки как я ранее написал. Но суть не в этом, мысль была в том, что не досчитавшись очков в первом круге, команда нашла свою игру и досрочно финишириловала первой!
 
 
#2 Draxler 26.09.2017, 18:37
Не верно Конте,0-2 первый тайм Богдановка Б выигрывали второй тайм 2-2 .
С Буревестник П, 70% владения Богдановки два удара в створ 2-0, всё больше моментов не было,один м'яч отыграли результат 2-1.Первое и последний поражения в чемпионате больше Богдановка Б не проигрывала.
2-2 с Днепром Чигирин всю игру отыгрывались команда сама на себя была не похожа.
Дома ничья с Лмитровкой 1-1.
Второй круг пока все победы остался Локомотив,а там будет видно...
 
 
#1 konte 25.09.2017, 09:41
Після старту чемпіонату, наврядчи очікував, що Буревісник Богд. зможе фінішувати першим. Невиразна гра з Дніпром, поразка від Цибулево та від Буревісника Петрово в першому колі, не давало позитивних надій щодо призових місць для команди. Однак, після ничиї з Колосом вдома, в 1 колі, здається команда всі матчі виграла після цього, як наслідок 1 місце. Заслужено!
Колос. Потужний старт та на протязі більшого часу чемпіонату команда виглядала претендентом №1 на "золото". Яскрава вольова перемога над Петрово, два сухі мячі Цибулево, розгром Локомотива та нічия в Богданівці в 1 колі давали підстави на оптимістичні прогнози для команди. Однак, вкотре Колос провалює кінцівку чемпіонату, як результат золоті медалі випускає своєму давньому конкуренту - Буревіснику Б.
Хоч доля 2 місця ще не вирішена, але думаю Колос все таки зуміє його втримати. Для Богданівки та Дмитрівки цей чемпіонат однозначно є успішним, за декілька років лідерства Старту вони вийшли з тіні Старту та прогресували..
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер

Кубок району. Чвертьфінальні матчі

Пошук на сайті

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика