Переможний м’яч іменинника

Завершився 15 тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року.

У Дмитрівці сьогодні мало відбутися два матчі, але, на жаль, цього не сталося. «Темп» (Єлизаветградка) не з’явився на гру зі «стартом». Як наслідок це вже друга неявка «Темпу». Згідно регламенту змагань за другу неявку «Темп» знято зі змагань і у останніх трьох турах «Темпу» буде зараховано технічні поразки з рахунком 0:3, а їх суперникам - технічні перемоги з рахунком 3:0.
А от матч «Колос» (Дмитрівка) - «Буревісник» (Петрове) порадував глядачів і видовищним футболом, й інтригою, й цікавим сценарієм зустрічі, що у напрузі тримала до завершення. На стартових хвилинах зустрічі ініціативою володіли богданівці. Але вже з восьмої хвилини матчу «Колос» перехопив ініціативу і, перш за все, завдяки стандартних положень, загрожували воротам богданівців. До перерви забитих м’ячів глядачі не побачили. А от у другому таймі матчу був більш результативним. На 55-ій хвилині Костянтин Малий ударом з 20 метрів забив гарний гол. Вже через 5 хвилин після вкидання Романом Дарьєвим ауту Анатолій Волков зрівняв рахунок. А наприкінці зустрічі богданівський «Буревісник» забив переможний м’яч, автором якого став Євген Наводничий (сьогодні Євген святкує своє 30-тиріччя). Після вкидання ауту Ростиславом Олійником Євген Наводничий зробив «гарний подарунок» для себе та приніс таку важливу перемогу богданівському «Буревіснику». Три здобуті очки дозволили «Буревіснику» вийти на перше місце у турнірній таблиці і по втрачених очках.
Петрівський «Буревісник» не зумів перемогти цибулівську «Ниву». У першому тайму матчу гравець «Ниви» Євген Остапчук відкрив рахунок. А після перерви Єгор Грінкевич зрівняв рахунок. До взяття воріт «Ниви» призвела помилка їх голкіпера.

«Старт» (Іванківці) - «Темп» (Єлизаветградка) - 3:0 (не виїзд гостей)
«Колос» (Дмитрівка) - «Буревісник» (Богданівка) - 1:2 (0:0) (Волков, 60 - Малий К., 55; Наводничий, 88)
«Буревісник» (Петрове) - «Нива» (Цибулеве) - 1:1 (0:1) (Грінкевич, 65 - Остапчук, 25)