Перемоги господарів

Двома матчами завершився 14-ий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року.

У Дмитрівці «Дніпру» вдалося забити швидкий м’яч: відзначився Богдан Заблуда. Після перерви «Дніпру» вдалося забити ще два м’ячі. «Дружба» ж зуміла лише забили м’яч престижу, який на рахунку кращого бомбардира команди Сергія Грузина. Номінальні господарі матч догравали в меншості: червону картку отримав Богдан Заблуда.
У Богданівці місцевий «Буревісник» з труднощами здолав «Хлібодар». Перша половина зустрічі була за господарями. Денис Жадан оформив дубль. Спочатку Денис здалеку потужно пробив по воротах, а у другому епізоді результативно зіграв при подачі з кутової позначки, головою переправивши м’яч у ворота гостей. У другому таймі матчу господарі могли рахунок довести до розгромного, але гостям «на допомогу приходив» каркас їх воріт після ударів Андрія Свириденка, Євгена Наводничого і Вадима Малого. А на 70-ій хвилині матчу після «обрізки» кращий бомбардир Чемпіонату Олександр Степаненко один м’яч відіграв. Забивши м’яч, «Хлібодар» активізувався і мав шанс зрівняти рахунок: наприкінці зустрічі голкіпер господарів Євген Розумяк «потягнув» удар у кут воріт.

«Дніпро» (Стецівка) - «Дружба» (Диківка) - 3:1 (1:0) (Заблуда, 6; Мусаєв, 52,; Єременко М., 56 - Грузин, 78)
«Буревісник» (Богданівка) - «Хлібодар» (Суботці) - 2:1 (2:0) (Жадан, 13, 36 - Степаненко, 70)