Важлива перемога «Колосу»

Сьогодні, 26 серпня, відбулися три матчі 14-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року.

У Цибулевому місцева «Нива» впевнено перемогла знам’янський «Локомотив». Господарі у звітному матчі створили чимало небезпечних моментів, але з них зуміли реалізувати лише чотири. Наприкінці першого тайму матчу Роман Жуган і Антон Оганесов протягом двох хвилин забили два м’ячі у ворота гостей. У другому таймі матчу «Нива» не забарилася з третім м’ячем. До завершення матчу команди обмінялися влучними ударами.
У Дмитрівці зустрічалися команди, які перебувають у групі лідерів. Дмитрівський «Колос» святкував мінімальну перемогу над «Стартом». Долю зустрічі вирішив забитий м’яч Вадимом Воловиком з пенальті. Іванковецький «Старт» після трьох чемпіонських років може залишитися навіть без нагород. По втрачених очках відстає на одне очко від петрівського «Буревісника». Від лідера Чемпіонату, дмиитрівського «Колоса», «Старт» вже перебуває на відстані семи очок.
Петрівський «Буревісник» у Єлизаветградці з рахунком 4:1 переміг місцевий «Темп». Перший тайм матчу був без забитих м’ячів, а після перерви глядачі побачили аж п’ять м’ячів. Господарям зусиллями Олександра Слівченка вдалося лише забити м’яч престижу.
Завтра, 27 серпня, відбудеться ще два матчі 14-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району: у Богданівці «Буревісник» зіграє з «Хлібодаром» (Суботці), а у Дмитрівці буде протистояння «Дніпро» - «Дружба». Обидва матчі розпочнуться о 17.00.

«Нива» (Цибулеве) - «Локомотив» (Знам’янка) - 4:1 (2:0) (Жуган Р., 44; Оганесов, 45; Остапчук, 50; Герасимчук, 88 - Савіцький А.А., 70)
«Темп» (Єлизаветградка) - «Буревісник» (Петрове) - 1:4 (0:0) (Слівченко, 83 - Сиромятніков, 60, 70, 88; Мірошниченко, 79)
«Колос» (Дмитрівка) - «Старт» (Іванківці) - 1:0 (0:0) (Воловик, 60 (пен))