Богданівський «Буревісник» завоював Кубок Коржа-2017

Сьогодні, 24 серпня, у Дмитрівці відбувся фінал Кубка пам’яті екс-гравця «Буревісника» Сергія Коржа «Буревісник» (Богданівка) - «Нива» (Цибулеве).

До фіналу у команд був різний шлях. Богданівська команда провела чотири матчі, а «Нива» - два. Богданівці у чвертьфіналі та півфіналі впевнено відповідно переграли суботцівський «Хлібодар» (3:0, 6:1) і диківську «Дружбу» (5:0, 7:0). Команда з Цибулевого здобуту перевагу вдома (5:0) зуміли втримали у гостях, програвши з рахунком 1:4.
Стартові хвилини матчу досить активно провели гравці богданівського «Буревісника» і зуміли забити два м’ячі. Вже на четвертій хвилині Олександр Зайцев пробивав по воротах «Ниви» - голкіпер Андрій Чиж відбив м’яч і першим на одбиванні був Євген Наводничий. Через кілька хвилин Валентин Русін порушив правила проти Євгена Наводничого - пенальті. Ударом з «точки» Денис Жадан подвоїв рахунок, влучно пробивши у лівий нижній кут воріт. У подальшому було чимало боротьби. Кілька моментів «Буревісник» не реалізував.
На старті другого тайму матчу Олександр Зайцев ударом з гострого кута забив третій м’яч у ворота суперника. На далі рахунок не зазнав зміг. Богданівська команда матч догравала у меншості: Євген Наводничий за неспортивну поведінку отримав червону картку. А на 86-ій хвилині «Буревісник» отримав право на пробиття пенальті: Денис Жадан не зумів вдруге переграти голкіпера «Ниви» Андрія Чижа.
Богданівський «Буревісник» став володарем Кубка пам’яті екс-гравця «Буревісника» Сергія Коржа. На церемонії нагородження переможець та фіналіст змагань отримали відповідні нагороди та грамоти. Відзначимо, що турнір пройшов за підтримки районної федерації футболу (голова Олександр Довженко), відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації (начальник Віта Сидоренко) та районної організації ВСФТ «Колос» (голова Сергій Богун).
За надану фінансову допомогу висловлюємо слова подяки Ростиславу Олександровичу Вакулика, який щорічно опікується розіграшем Кубка пам’яті екс-гравця «Буревісника» Сергія Коржа.

«Буревісник» (Богданівка) - «Нива» (Цибулеве) - 3:0 (2:0) (Наводничий, 4; Жадан, 8 (пен); Зайцев, 48)
«Буревісник»: Розумяк, Паламарчук, Яровий, Статінов (Гнатович, 67), Пугач Я. (Шевцов, 67), Жадан, Пугач К. (Костін, 58), Базака (Олійник Р., 58), Свириденко (Бандурка, 82), Зайцев О., Наводничий
«Нива»: Чиж, Русін В., Грабовський, Остапчук, Корж, Москаленко, Герасимчук (Зайцев Ю., 46), Жуган В., Білоголовий, Нагуляк, Філінський
Попередження: Свириденко, 7; Жадан, 45; Гнатович, 70 - Русін, 8; Москаленко, 43; Зайцев Ю., 72; Нагуляк, 85; Чиж, 87.
Вилучення: Наводничий, 72.
Не реалізований пенальті: Жадан, 86 (воротар).