Три напружені матчі

Сьогодні, 13 серпня, завершився 12-ий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року.

Відбулися три матчі. У Суботцях «Хлібодар» приймав цибулівську «Ниву». Господарі зусиллями Олександра Степаненка відкрили рахунок на 15-ій хвилині матчу. У другому таймі матчу Олексій Чеботарьов подвоїв рахунок. Через 5 хвилин Олександр Степаненко міг ще збільшити рахунок, у штрафному майданчику впав у боротьбі із захисником «Ниви». Арбітр не призначив пенальті, хоча господарі наполягали на цьому. А наприкінці матчу Володимир Москаленко один м’яч відіграв. Остаточний рахунок 2:1 на користь «Хлібодару». У Єлизаветградці «Темп» завдяки дублю Романа Верзіліна здолав «Дружбу» з Диківки. Роман забивав у першому таймі матчу; між голами Сергій Грузин засмутив голкіпера «Темпу». У другому таймі матчу «Темп» встановив остаточний рахунок 3:1. У Богданівці місцевий «Буревісник» зустрічався з «Дніпром» (Стецівка, Черкаська область). У першому таймі матчу Олександр Зайцев не реалізував вихід один на один, пробивши повз ворота. До перерви «Дніпро» більше створив небезпечних моментів, двічі поціливши у перекладину воріт богданівців. На старті другої половини зустрічі нападник господарів Олександр Зайцев влучив у перекладину воріт, а голкіпер «Буревісника» Євген Розумяк «потягнув» удар гравця «Дніпра». Після 60-ої хвилини матчу гості дещо «підсіли» фізично. Наставник богданівців Олександр Довженко ж провів 5 замін, освіживши свій склад. Протягом кількох хвилин Олександр Зайцев двічі «розпечатав» ворота гостей і приніс перемогу богданівському «Буревіснику» з рахунком 2:0. Наприкінці матчу Сергій Костін поцілив у перекладину воріт «Дніпра».

«Хлібодар» (Суботці) - «Нива» (Цибулеве) - 2:1 (1:0) (Степаненко, 15; Чеботарьов, 67 - Москаленко, 88)
«Темп» (Єлизаветградка) - «Дружба» (Диківка) - 3:1 (2:1) (Верзілін, 5, 32; Возник, 85 - Грузин, 10)
«Буревісник» (Богданівка) - «Дніпро» (Стецівка) - 2:0 (0:0) (Зайцев, 77, 80)