1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Стартувало друге коло Чемпіонату району

Стартувало друге коло Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року.


«Старт» і «Колос» здобули розгромні перемоги з однаковим рахунком 7:1 відповідно над «Дружбою» та «Хлібодарем». Відзначимо, що у складі «Старту» покер оформив новобранець команди Євген Фрітче. Богданівський «Буревісник» вдома завдав поразки «Ниві» - 3:1. У Єлизаветградці місцевий «Темп» переміг «Дніпро»: по ходу другого тайму господарі вели в рахунку 4:1, але супернику вдалося скоротити до мінімуму – 5:4. На матч проти петрівського «Буревісника» не з’явився знам’янський «Локомотив». Відзначимо, в разі ще одного не виїзду команда «Локомотив» буде знята зі змагань і у подальших матчах другого кола їй будуть зараховані технічні поразки з рахунком 0:3.
11-ий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району відбудеться 5-6 серпня.

«Старт» (Іванківці) – «Дружба» (Диківка) – 7:1 (2:0) (Фрітче, 25, 55, 66, 75; Постільняк, 29, 76; Кінах, 90 – Грузін, 62)
«Колос» (Дмитрівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 7:1 (2:0) (Косов, 9 (авт.); Воловик, 34, 58, 89; Козін, 46; Андрієнко, 59; Федькін, 65 – Кравченко, 51)
«Буревісник» (Богданівка) – «Нива» (Цибулеве) – 3:1 (2:1) (Наводничий, 11; Малий В., 40; Білоголовий, 80 (авт.) – Оганесов, 42)
«Темп» (Єлизаветградка) – «Дніпро» (Стецівка) – 5:4 (2:1) (Верзілін, 12, 45, 48; Леськов, 63; Слівченко, 90 – Мусаєв, 39, 90+2; Терновський, 70; Кольєв, 88)
«Буревісник» (Петрове) – «Локомотив» (Знам’янка) – 3:0

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

10-06-2018 18:00
 
Маяк 0 : 4 Буревісник Б
09-06-2018 18:00
 
Нива 2 : 2 Хлібодар
20-05-2018 17:00
 
Буревісник Б 5 : 4 Колос
19-05-2018 17:00
 
Хлібодар 12 : 0 Кристал
29-04-2018 16:00
 
Кристал 0 : 6 Нива
28-04-2018 17:00
 
Колос 4 : 2 Маяк

Група А

Команда
І О
1 Буревісник Б 2 6
2 Колос 2 3
3 Маяк 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 4
2 Нива 2 4
3 Кристал 2 0
 Фінал. 24 серпня
         ?          -       ?        _:_

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 16
2.  sanik 14
3.  sport 14

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 6 18
2 Буревісник Б 5 12
3 Буревісник П 6 10
4 Колос 6 9
5 Локомотив 6 5
6 Нива 5 4
7 Маяк 6 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 29
2.  Ибрагимович 27
3.  den 25

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика