1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Створено новий сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА

Створено новий офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації oms.zn.kr-admin.gov.ua

На ньому є розділ «Спорт», у якому наявна різна актуальна інформація.

Розділ «Спорт» маєте три підрозділи:

«Новини спорту» oms.zn.kr-admin.gov.ua/?cat=3 - розміщується вся спортивна інформація щодо виступів спортсменів Знам’янського району на районних, обласних та всеукраїнських рівнях;
«Документи» oms.zn.kr-admin.gov.ua/?page_id=166 - подано бланки протоколів та заявок районних змагань з різних видів спорту, а також календар другого коло Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року у форматі doc;
«Календар спортивних заходів» oms.zn.kr-admin.gov.ua/?page_id=164 - вашій увазі пропонується перелік проведених районних спортивних заходів у першому півріччі 2017 року (на назві кожного заходу вбудовано посилання на новину та фото з відповідного спортивного змагання), запланованих заходів на друге півріччя 2017 року (перелік по мірі необхідності доповнюється), перелік спортивних заходів обласного та всеукраїнського рівнів (на назві кожного заходу вбудовано посилання на новину та фото з відповідного спортивного змагання), у яких брали участь спортсмени Знам’янського району.

Також у верхній частині сайту відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації розміщено посилання на сайти районного методичного кабінету (rmkzn.com.ua), Знам’янського районного дитячо-юнацького центру творчості (rcdut.rmkzn.com.ua), Знам’янської районної спортивної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (sport.rmkzn.com.ua) та школи райони (створено нові сайти навчальних шкіл – перелік посилань oms.zn.kr-admin.gov.ua/?page_id=26).

Відзначимо, що 29 липня стартує друге коло Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року.

Сформовано календар, який повністю маєте змогу переглянути на цьому сайті за цим посиланням: fcburevisnyk.com/index.php/ch-r-2017/ch-r-2017-cabl .

Коментарі   

 
#1 Ігор 21.07.2017, 10:58
Знам'янський район на багато перевершує не лише інші райони, а й Кіровоградську область! Чемпіонат району на крутому рівні висвітлюється в Інтернеті, чого не скажеш про Чемпіонат області. Сайт обласної федерації зовсім слабкий. А тут ще і сайт відділу освіти та спорту при РДА такий класний зробили. Молодці!
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Магазин "Технолюкс"

Пошук на сайті

Форма входу

Статистика