«Нива» у фіналі зіграє з «Буревісником»

Другим фіналістом Кубка пам’яті Сергія Коржа став богданівський «Буревісник».

У матчі-відповіді півфіналу Кубка Коржа у селі Диківка» богданівський «Буревісник» з рахунком 7:0 розгромив місцеву «Дружбу». Гостям вдалося забити швидкий м’яч: Євген Наводничий влучно пробив з меж штрафного майданчику. А через 10 хвилин голкіпер порушив правила проти гравця суперника – було призначено пенальті, яке реалізував Костянтин Пугач. Дмитро Базака перед перервою довів рахунок до розгромного, забивши вже свій шостий м’яч у цьогорічному розіграші Кубка пам’яті Сергія Коржа. У другому таймі матчу богданівська команда у ворота «Дружби» забила ще чотири м’ячі. За підсумками двох матчів (12:0) «Буревісник» вийшов до фіналу Кубка пам’яті Сергія Коржа, у якому 24 серпня зустрінеться з цибулівською «Нивою».

«Дружба» (Диківка) – «Буревісник» (Богданівка) - 0:7 (0:3) (Наводничий, 4; Пугач К., 14 (пен); Базака, 41; Гордуз, 62, 87; Свириденко, 72; Бочковий, 84)