1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Завтра відбудеться два спортивні заходи

28 червня до Дня Конституції на території Знам’янського району відбудеться два спортивні заходи.

 

Футбольний турнір «Кубок «Хлібодара»

Дата проведення: 28.06.2017 р., початок о 9:30.
Місце проведення: с. Суботці, сільський стадіон.
Спонсор турніру: ТОВ «Агрофірма «Хлібодар», керівник Згривець Руслан Федорович.
Турнір проводиться під егідою відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА та Федерації футболу Знам’янського району.

УЧАСНИКИ:
ФК «Хлібодар» (с. Суботці, Знам’янський р-н.).
ФК «Кристал» (с. Володимирівка, Знам’янський р-н.).
ФК «Відродження» (с. Аджамка, Кіровоградський р-н.).
ФК «Косарі» (с. Косарі, Кам’янський р-н, Черкаська обл.).
ФК «Верблюжка» (с. Верблюжка, Новгородківський р-н.).

Команді, яка посіла 5-те місце вручається подяка.
Команді, яка посіла 4-те місце вручається подяка.
Команди, які посіли 2-ге та 3-тє місце отримують відповідно кубки і дипломи за 2-ге та 3-тє місце та по м’ячу.
Переможець отримує кубок і диплом переможця, футбольний м’яч команді.
Кращий гравець отримає диплом і статуетку.

 

Турнір з міні-футболу серед аматорських команд

Дата проведення: 28.06.2017 р., початок о 15:30.
Місце проведення: с. Дмитрівка, спортивний майданчик.
Турнір проводиться під егідою відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА та Федерації футболу Знам’янського району.

УЧАСНИКИ:
ФК «Колос» (с. Дмитрівка, Знам’янський р-н).
ФК «Буревісник» (с. Богданівка, Знам’янський р-н).
ФК «Нива» (с. Цибулеве, Знам’янський р-н).
ФК «Граніт» (с. Суботці, Кам’янський р-н, Знам’янський р-н).
ФК «Дружба» (с. Диківка, Знам’янський р-н).
ФК «Темп» (с. Єлизаветградка, Олександрівський р-н).

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Наступні матчі Чемпіонату району

Дискваліфікація на матчі 17-го туру

1.  Філінський  Нива

Чемпіонат району. Результати останніх матчів

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Буревісник Б 17 42
2 Колос 16 38
3 Буревісник П 17 34
4 Старт 15 31
5 Нива 17 26
6 Локомотив 16 21
7 Хлібодар 17 20
8 Темп 18 13
9 Дніпро 16 11
10 Дружба 17 4

Магазин "Технолюкс"

Пошук на сайті

Форма входу

Статистика