Богданівці зробили крок до фіналу Кубка Коржа

Сьогодні відбувся перший матч півфіналу Кубка пам’яті Сергія Коржа «Буревісник» (Богданівка) – «Дружба» (Диківка).

Перший тайм матчу був більш напруженим, ніж другий. Вже на 18-ій хвилині зустрічі Дмитро Базака забив перший м'яч. А наприкінці тайму Сергій Галуха подвоїв рахунок. Після перерви Євген Наводничий та Дмитро Гордуз, які у другому таймі матчу вийшли на заміни, довели рахунок до розгромного – 5:0. 1 липня у селі Диківка відбудеться матч-відповідь.
Нагадаємо, що першим фіналістом Кубка пам’яті Сергія Коржа стала цибулівська «Нива», яка у півфіналі пройшла «Колос» (Дмитрівка).

«Буревісник» (Богданівка) – «Дружба» (Диківка) – 5:0 (2:0) (Базака, 18; Галуха, 44; Наводничий, 55; Гордуз, 79 (пен), 83)