«Нива» здобула розгромну перемогу над «Колосом»

Сьогодні, 18 червня, у Цибулевому місцева «Нива» у півфіналі Кубка пам’яті екс-гравця «Буревісника» Сергія Коржа приймала дмитрівський «Колос».

Цей матч складався з двох різних таймів по своєму змісту. У першій половині зустрічі була рівна гра. Перші 20 хвилин матчу більше контролювали м’яч гравці «Колоса». Команди обмінялися напівмоментами. Загрозу воротам «Ниви» відвів їх голкіпер Андрій Чиж, а нападник господарів Сергій Нагуляк пробив вище воріт. На 24-ій хвилині матчу з передачі Іллі Козіна мав відкривати рахунок Роман Дар’єв, але з центру штрафного майданчику пробив поруч з нижнім кутом воріт. А через сім хвилин Валентин Жуган вивів Сергія Білоголового на «побачення» з голкіпером «Колоса» Олександром Сандуленком, але він не зумів переграти стража воріт.
Після перерви на футбольному полі була зовсім інша гра. Гості більше стали припускатися помилок у захисті. До цього призвів і пропущений м’яч на старті тайму – Сергій Нагуляк пробив по центру по воріт, але голкіпер «Колоса» не виручив свою команду. Забивши м’яч, «Нива» стала більше грати на контратаках і це принесло успіх. Гості чималі сили відправляли в атаку, залишаючи вільні зони, чим сповна користалися гравці «Ниви». Нападник господарів Володимир Москаленко вийшов один на один з голкіпером, але пробив повз ворота. На 54-ій хвилині матчу голкіпер «Колоса» «потягнув» удар Романа Жугана, перевівши м’яч у перекладину воріт. А на 62-ій хвилині матчу Роман Жуган свого досяг, подвоївши рахунок. Через 10 хвилин арбітр призначив пенальті за порушення правил проти Москаленка. Валентин Жуган переграв голкіпера суперника. Валентин Жуган до завершення матчу зумів оформити хет-трик, забивши ще два м’ячі хорошими ударами з середньої відстані. У підсумку матч завершився впевненою перемогою «Ниви» - 5:0. 24 червня у Дмитрівці відбудеться матч-відповідь між цими командами.
24 червня та 1 липня у іншому півфіналі Кубка Коржа зустрінуться «Дружба» та «Буревісник».

«Нива» (Цибулеве) – «Колос» (Дмитрівка) – 5:0 (0:0) (Нагуляк, 47; Жуган Р., 62; Жуган В., 72 (пен), 77, 87)