«Дружба» та «Буревісник» вийшли до півфіналу Кубка Коржа

Сьогодні, 17 червня, відбулися два матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка пам’яті екс-гравця «Буревісника» Сергія Коржа.

У Дмитрівці проходив матч між володимирівським «Кристалом» та диківською «Дружбою». У першому матчі у Диківці «Кристал» святкував перемогу з рахунком 2:1. З початку звітної зустрічі диківська команда пішла вперед великими силами і вже на третій хвилині відкрила рахунок: Віктор Урилов результативно зіграв на добиванні у центрі штрафного майданчику суперника. Вже у наступній атаці «Кристал» міг зрівняти рахунок, але після удару Дмитра Томощука м’яч пролетів на дев’яткою воріт гостей. А на 28-ій хвилині матчу після подачі з кутової позначки Сергій Чорноморець подвоїв рахунок. На старті другого тайму матчу «Дружба» забила третій м’яч – «Кристалу» для проходу до півфіналу змагань потрібно було забивати тричі. Це завдання для них було складним і його виконати не вдалося. «Дружба» у подальшому ще три рази засмучувала голкіпера «Кристалу». Підсумковий рахунок 6:0 на користь гостей. Зазначимо, що на останній хвилині зустрічі «Кристал» міг забити м’яч престижу, але їх гравець не реалізував пенальті.

Після поразки з рахунком 0:3 у Богданівці «Хлібодар» не знайшов аргументів у протистоянні з «Буревісником» і вдома. У першій половині зустрічі господарі ще тримали оборону воріт, пропустивши лише один м’яч, то після перерви у їх ворота влетіло ще 5 м’ячів. Видовищним взяття воріт було останнє – Сергій Костін зігравши у стінку з Галухою, який зі своєї половини поля пробіг близько 60 метрів, встановив остаточний рахунок 6:1 на користь «Буревісника». Відзначимо, що за кілька хвилин до того Юрій Маринич ударом зі штрафного один м’яч забив у ворота гостей.
24 червня та 1 липня у півфіналу Кубка Коржа зустрінуться «Дружба» та «Буревісник». Інше півфінальне протистояння даних змагань стартує завтра, 18 червня – у Цибулевому «Нива» прийме «Колос» з Дмитрівки.

«Кристал» (Володимирівка) – «Дружба» (Диківка) – 0:6 (0:2) (Урилов В., 3, 59; Чорноморець, 28; Урилов С., 46; Карауш, 61, 67)
«Хлібодар» (Суботці) – «Буревісник» (Богданівка) – 1:6 (0:1) (Маринич, 78 – Базака, 10, 48; Зайцев, 55, 70; Костін, 63, 87)