Стартував розіграш Кубка пам’яті Сергія Коржа

У Знам’янському районі стартував розіграш Кубка пам’яті екс-гравця «Буревісника» Сергія Коржа.

У першому матчі турніру богданівський «Буревісник» вдома з рахунком 3:0 здолав «Хлібодар» (Суботці). У складі господарі дубль оформив Дмитро Базака. Ще один м’яч забив Костянтин Пугач. Зазначимо, що кілька раз гостей виручив голкіпер Олексій Чеботарьов.
У Диківці місцева «Дружба» зазнала поразки від володимирівського «Кристалу». На 13-ій хвилині зустрічі рахунок відкрив Іван Косюк. У другому таймі матчу «Кристал» грав у меншості – у гостей травмувався гравець, а на запасних футболістів не було. На 56-ій хвилині матчу Олександр Карауш зрівняв рахунок. А вже через чотири хвилини гості у контратаці забили переможний м’яч. Господарі втратили кілька можливостей уникнути поразки – на допомогу голкіперу «Кристалу» Віталію Воровського тричі приходив каркас воріт.
17 червня відбудуться матчі-відповіді між вищезазначеними командами.

«Буревісник» (Богданівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 3:0 (1:0) (Базака, 43, 57; Пугач К., 62)
«Дружба» (Диківка) – «Кристал» (Володимирівка) – 1:2 (0:1) (Карауш, 56 – Косюк, 13; Власенко, 60)