Вольова перемога «Старту», розгромна перемога «Колоса» над «Темпом»

Сьогодні, 21 травня, двома матчами завершився 7-ий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2017 року.

Обидві зустрічі проходили у селі Дмитрівка. Спершу зустрічалися «Старт» та «Нива». На старті зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами. У номінальних господарів міг відзначитися Олександр Постільняк, але пробив повз ворота. Володимир Москаленкоз флангу виконав чудову передачу на Сергія Білоголового, який не сильно пробив по воротах і м’яч був «легкою здобиччю» голкіпера. На восьмій хвилині матчу після передачі Замуренка рахунок відкрив Антон Оганесов. А на тридцятій хвилині матчу з передачі Валентина Жугана Ярослав Поплавка поцілив у дальню дев’ятку воріт – 2:0 на користь «Ниви». На 38-ій хвилині матчу отримав травму Олександр Єльник і «Нива» залишилася в меншості на кілька хвилин, поки на поле не вийшов граючий тренер команди Сергій Жуган. Кілька хвилин гри в більшості вистачило «Старту», щоб один м’яч відіграти. На початку другого тайму матчу Максим Гедерим зрівняв рахунок – 2:2. На 53-ій хвилині матчу у центрі поля втратив м’яч Максим Гедерим і Ярослав Поплавка здійснив індивідуальний прохід, влучивши у дальній нижній кут воріт – 3:2. А через 7 хвилин «Нива» отримало право на пробиття пенальті – Ярослав Поплавка не зумів переграти голкіпера «Старту» Олександра Кушніренка. Після нереалізованого пенальті «Нива» стала грати слабкіше – віковим футболістам команди з Цибулевого було складно витримати стрімкий темп цієї цікавої гри. Як наслідок «Старт» зумів не лише зрівняти рахунок, а й «вирвати» перемогу – 5:3.

У протистоянні з «Колосом» Темп» вдалося забити швидкий м’яч: результативно зіграв на добиванні Роман Верзілін після помилки голкіпера господарів. У середині тайму матчу господарі реалізували пенальті. А наприкінці першої половини зустрічі у ворота гсотей влетіло аж три м’ячі. Ударними були перші 15 хвилин другого тайму зустрічі. До 60-ої хвилини рахунок вже був 8:2. Дуже видовищним взяттям воріт було на 53-ій хвилині матчу: Роман Андрієнко ударом в один дотик після подачі з кутової позначки поцілив під перекладину воріт «Темпу» (це взяття воріт зафіксовано на останньому фото). До завершення зустрічі господарі зуміли забити ще два м’ячі, встановивши остаточний рахунок 10:2. Зазначимо, що за три хвилини до завершення основного часу зустрічі «Темп» залишився в меншості: друге попередження отримав Олександр Слівченко.

Нагадаємо, що вчора «Буревісник» (Петрове) переміг «Дніпро» - 5:2, «Локомотив» був сильнішим за «Хлібодар» (3:1) та «Дружба» поступилася богданівському «Буревіснику» – 2:6.

«Старт» (Іванківці) – «Нива» (Цибулеве) – 5:3 (1:2) (Сафрнов, 40; Гедерим, 49, 68; Постільняк, 70; Мхітарян, 75 – Оганесов, 8; Поплавка, 30, 53)
«Колос» (Дмитрівка) – «Темп» (Єлизаветградка) – 10:2 (4:1) (Назаренко, 26 (пен); Ісаєв, 40; Воловик, 41, 45, 49; Дар’єв, 50; Андрієнко, 55, 59; Баланда, 70; Козін, 76 – Верзілін, 10; Шевцов, 57)