1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Зверніть увагу!

Шановні любителі футболу! Задля уникнення непорозумінь при використанні інформації з нашого сайту даємо певні роз’яснення.


У верхній частині лівої колонки сайту знаходиться модуль «Чемпіонат району. Наступні 4 матчі». У ньому автоматично з календаря Чемпіонату району (при першому введені календаря вказується базова дата проведення туру – без вказування певної дати календар змагань не розміщається в системі «JoomSport», яку використовуємо для нашого сайту) фіксуються наступні чотири матчі. Зверніть увагу, якщо біля дати не визначено час початку матчу, то ще не визначено дата проведення матчу – вказана базова дата проведення даного туру змагань. На фото для прикладу подано розклад матчів 3-го туру чемпіонату району. Як бачимо з верхнього фото час початку матчів "Хлібодар" - "Граніт-Титан" та "Нива" - "Колос" ще не визначено (час в червоному прямокутнику) - як наслідок встановлена базова дата проведення звітного туру - 16 квітня. Час початку та дата проведення матчів визначається районною федерацією футболу разом з командами за 2-4 дні до матчу. Зазначимо, якщо біля певного матчу не розміщено запис дати та початку матчу, то варто звертати увагу на вище розміщений матч – один запис дати та початку матчу однаковий для обох матчів (у певних випадках для 3-4 матчів).


Якщо у модулі «Чемпіонат району. Наступні 4 матчі» біля певного матчу вказаний початок матчу, то тоді вказана і дата проведення матчу. У нижньому фото для прикладу подано розклад двох матчів 3-го туру Чемпіонату району, яких визначено дату та час проведення (час у червоному прямокутнику).
Також хочемо відзначити, що у випадку внесення результату матчу і встановлення позначки про його завершення матч переноситься в модуль «Чемпіонат району. Попередні 4 матчі», який знаходиться у верхній частині правої колонки нашого сайту. В той же час в модуль «Чемпіонат району. Наступні 4 матчі» розміщається один матч наступного туру змагань.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Група А

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Буревісник Б 0 0
3 Маяк 0 0

Група Б

Команда
І О
1 Нива 0 0
2 Хлібодар 0 0
3 Кристал 0 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 1 3
2 Хлібодар 1 3
3 Локомотив 1 1
4 Нива 1 1
5 Буревісник П 0 0
6 Буревісник Б 1 0
7 Маяк 1 0

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика