1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Зверніть увагу!

Шановні любителі футболу! Задля уникнення непорозумінь при використанні інформації з нашого сайту даємо певні роз’яснення.


У верхній частині лівої колонки сайту знаходиться модуль «Чемпіонат району. Наступні 4 матчі». У ньому автоматично з календаря Чемпіонату району (при першому введені календаря вказується базова дата проведення туру – без вказування певної дати календар змагань не розміщається в системі «JoomSport», яку використовуємо для нашого сайту) фіксуються наступні чотири матчі. Зверніть увагу, якщо біля дати не визначено час початку матчу, то ще не визначено дата проведення матчу – вказана базова дата проведення даного туру змагань. На фото для прикладу подано розклад матчів 3-го туру чемпіонату району. Як бачимо з верхнього фото час початку матчів "Хлібодар" - "Граніт-Титан" та "Нива" - "Колос" ще не визначено (час в червоному прямокутнику) - як наслідок встановлена базова дата проведення звітного туру - 16 квітня. Час початку та дата проведення матчів визначається районною федерацією футболу разом з командами за 2-4 дні до матчу. Зазначимо, якщо біля певного матчу не розміщено запис дати та початку матчу, то варто звертати увагу на вище розміщений матч – один запис дати та початку матчу однаковий для обох матчів (у певних випадках для 3-4 матчів).


Якщо у модулі «Чемпіонат району. Наступні 4 матчі» біля певного матчу вказаний початок матчу, то тоді вказана і дата проведення матчу. У нижньому фото для прикладу подано розклад двох матчів 3-го туру Чемпіонату району, яких визначено дату та час проведення (час у червоному прямокутнику).
Також хочемо відзначити, що у випадку внесення результату матчу і встановлення позначки про його завершення матч переноситься в модуль «Чемпіонат району. Попередні 4 матчі», який знаходиться у верхній частині правої колонки нашого сайту. В той же час в модуль «Чемпіонат району. Наступні 4 матчі» розміщається один матч наступного туру змагань.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер

Кубок району. Чвертьфінальні матчі

Пошук на сайті

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика