Чергова впевнена перемога «Буревісника»

Відбувся матч 7-го туру першої групи чемпіонату Кіровоградської області «Олімпік» - «Буревісник».

«Олімпік» - «Буревісник» 1:7 (1:4) (Коломоєць, 39 (пен) - Поплавка, 11; Марущук, 24; 57; 87; Пономар, 18; Чемерис, 37; Сафронов, 84)

«Олімпік»: Панібратець, Кулібаба, Козар, Малий К. (Барамба, 58), Доможирcький, Чорний, Коломоєць, Липченко, Дейкун (Дадицин, 77), Малий В., Ланецький.

«Буревісник»: Домбровський, Сафонов, Марущук, Корчинський (Сафронов, 53), Чемерис (Олійник, 67), Пономар, Сідоров (Шушпанов, 46), Кєвліч (Холін, 77), Поплавка, Хорольський, Согутовський (Паламарчук, 64).

Вилучення: Сафонов, 78.

Черговий свій матч в чемпіонаті Кіровоградської області «Буревісник» провів, не викладаючись на повну силу і при цьому святкував розгромну перемогу над суперником. Кіровоградський «Олімпік» протримався 10 хвилин і вже на початку другої десятихвилинки Ярослав Поплавка, який, зазначимо, був досить активним і чимало відпрацьовував не лише в атаці, а й у захисті, результативно замкнув дальню штангу воріт «Олімпіка». Через сім хвилин Денис Пономар подвоїв перевагу в рахунку. А в середині першого тайму комбінацію за участі Поплавка і Корчинського завершував Марущук: Андрій елегантно переграв голкіпера і вкотив м’яч у пусті ворота суперника – 3:0. Через дві хвилини гравці «Буревісника» розіграли чергову змістовну комбінацію і після передачі Корчинського Марущук поцілив в стійку воріт. Через хвилин десять Ярослав Поплавка на половині поля суперника перехватив м’яч і відпасував на Чемериса: Тарас впевнено реалізував вихід один на один з голкіпером «Олімпіка». Через хвилину Станіслав Ланецький заробив пенальті, який впевнено реалізував капітан «Олімпіка» Олег Коломоєць, котрий потужно пробив у дев’ятку воріт Домбровського – 4:1. Наприкінці тайму Олександр Сафонов не реалізував вихід один на один з стражем воріт суперника.
У другому таймі результативно двічі «спрацювала» зв’язка Пономар – Марущук: як наслідок Андрій в звітному матчі оформив хет-рик. Відзначимо, що в епізодах, коли асистував Марущук Денис Пономар не зміг переграти голкіпера. Ще один забитий м’яч після перерви глядачі побачили у виконанні Бориса Сафронова, якому асистував Олексій Шушпанов. «Буревісник» міг ще забити, але після удару Олександра Холіна «Олімпік» «врятувала» перекладина, а після передачі Кєвліча Шушпанов не реалізував вихід один на один. В підсумку перемога «Буревісника» з рахунком 7:1. Також варто зазначити, що останні два м’ячі «Буревісник» забив, граючи в меншості: на 78-ій хвилині матчу за грубу гру був вилучений капітан «Буревісника» Олександр Сафонов.
Наступний матч «Буревісник» проведе 22 червня в чемпіонаті Кіровоградської області. Суперником буде «Гідросила» з Кіровограду.

Віктор Слюсаренко, прес-служба ФК «Буревісник».