Вийшли до півфіналу «Кубка зірок – 2016» (+фото)

Сьогодні, 24 грудня, на «Кубку зірок – 2016», який проходить у Кропивницькому, визначилися півфіналісти.

У другий день змагань завершився груповий етап: у кожній з груп пройшло по одному матчу. «Буревісник» та «ТіКО» ще перед очною зустріччю гарантували собі вихід з групи. Сьогодні вони визначали хто буде переможцем групи «Г», а яка команда посяде друге місце. У першому таймі матчу молоді гравці «ТіКО», які були підсиленні досвідченим Олександром Кочурою, гідно протистояли «Буревіснику». Вони зуміли відкрити рахунок. Через кілька хвилин вдалося відігратися. У середині тайму Олександр Кочура вивів вперед команду «ТіКО». До перерви «Буревісник» вдруге зрівняв рахунок – відзначився Валерій Погосов. Наприкінці тайму він міг забити третій м’яч у ворота супрерників, але не реалізував пенальті, програвши дуель голкіперу Владиславу Сцепінському. На старті другого тайму зустрічі Віктор Бакум вперше вивів вперед «Буревісник». Через дві хвилини Сергій Рідний збільшив перевагу у рахунку – 4:2. За пять хвилин до завершення основного часу матчу отримав травму голкіпер команди «Буревісник» Олександр Христіановський. Місце у воротах зайняв польовий гравець Максим Мансуров. А через хвилину було вилучено гравця «Буревісника». Граючи в меншості «Буревісник» не лише зумів втримати свої ворота недоторканими, а й збільшити рахунок – після «обрізки» гравців суперника у центрі поля Михайло Макшунов встановив остаточний рахунок зустрічі 5:2.

Група «Г»
«Буревісник» - «ТіКО» - 5:2
Турнірне становище команд: «Буревісник» - 6 очок, «ТіКО» - 2, «Новоукраїнка» - 1.

Група «А»
«Металург» - «Техуніверситет» - 3:0
Турнірне становище команд: «Металург» - 6, «Техуніверситет» - 3, «Бобринець» - 0.

Група «Б»
«Нова Поліція» - «3 полк» - 11:6
Турнірне становище команд: «Нова Поліція» - 5, «Аграрій» - 4, «3 полк» - 0.

Група «В»
«Паля Team» - «Водник» - 5:4
Турнірне становище команд: «Альянс» - 6, «Паля Team» - 3. «Водник» - 0.

По завершенні групового етапу пройшли чвертьфінальні матчі. На цій стадії змагань «Буревісник» зустрічався з командою «Паля Team», яка посіла друге місце у групі «В». Початок матчу краще вдався гравцям команди «Паля Team». Вони грамотно оборонялися і першою нагодою відкрити рахунок скористалися – у тому епізоді на своїй половині поля втратив мяч Михайло Макшунов. У середині тайму Михайло виправився за ту помилку – він був першим на добиванні – Валерій Погосов влучив у штангу воріт. Зрівнявши рахунок, «Буревісник» зміг досить швидко забити ще два м’ячі. Спочатку Максим Макшунов вивів свою команду вперед, а через кілька хвилин стався автогол – 3:1. На початку другого тайму матчу Олександр Маржановський довів рахунок до 4:1. «Паля Team» відновила відставання у два м’ячі. Останні хвилини матчу краще провели гравці «Буревісника», у який на воротах стояв польовий гравець Максим Мансуров. Іван Латуха забив п’ятий м’яч, а Максим Макшунов після відбору м‘яча на половині майданчику суперника встановив підсумковий рахунок матчу – 6:2.

У інших чвертьфінальних матчах путівки до півфіналу здобули «Металург», «Техуніверситет» та «Альянс». «Буревісник» у півфіналі завтра, 25 грудня, зустрінеться з «Металургом».