Стартували з розгромної перемоги

Сьогодні, 23 грудня, на «Кубку зірок – 2016» стартував «Буревісник» (Петрове, Знам'янський район).

У групі «Г» «Буревісник» у матчі другого туру зустрічався з ФК «Новоукраїнка». Вже у першій половині зустрічі була забезпечена комфортна перевага у сім м’ячів – 8:1. Матч завершився впевненою перемогою «Буревісника» - 11:3. Хет-трик у складі переможців оформив Михайло Макшанов. У іншому матчі цієї групи «Новоукраїнка» у серії пенальті поступилася «ТіКО». Зазнавши двох поразок, «Новоукраїнка» втратила шанси вийти до чвертьфіналу. Завтра у матчі «Буревісник» - «ТіКО» (обидві команди вже гарантували собі вихід з групи) визначиться переможець групи «Г» та команда, яка посяде друге місце. Цей матч розпочнеться о 14.00. Після 15.00 пройдуть чвертьфінальні матчі «Кубка зірок – 2016».

Група «Г»
«Буревісник» - «Новоукраїнка» - 11:3
«ТіКО» - «Новоукраїнка» - 4:4 (по пен 3:2)
Турнірне становище команд: «Буревісник» - 3 очки, «ТіКО» - 2, «Новоукраїнка» - 1.

Група «А»
«Техуніверситет» - «Бобринець» - 5:0
«Металург» - «Бобринець» - 8:0
Турнірне становище команд: «Металург», «Техуніверситет» - по 3, «Бобринець» - 0.