Чемпіонат не завершився, а нагороди вручили

В останньому турі фінального турніру чемпіонату області «Буревісник» зустрічався з «Інгульцем-2». Звітний тур відбувався в Новоукраїнському районі.

«Буревісник» гру проти «Інгульця-2» провів без замін у такому складі: Слюсаренко, Нешкреба, Олійник, Попруга, Бралін, Зазірний, Соколовський, Грінкевич, Корчинський, Чемерис, Ютиш.
Матч «Інгулець-2» - «Буревісник» був досить драматичним. Вже на 17-ій хвилині матчу «Буревісник» залишився в меншості: Ігор Ютиш порушив правила, за що отримав жовту картку. Ігор запитав у арбітра чому в даному епізоді він йому показав жовту картку; арбітр у відповідь показав другу жовту картку і вилучив Ігоря Ютиша. В цьому ж епізоді Олег Нешкреба за подібне запитання отримав теж жовту картку. Через шість хвилин Олег Нешкреба в адрес свого партнера по команді нецензурно висловився і отримав другу жовту картку і ще одне вилучення в «Буревісника». То ж вже у середині першого тайму матчу «Інгулець-2» мав перевагу у два гравці. Залишившись у дев’ятьох, «Буревісник» зумів на 32-ій хвилині матчу відкрити рахунок – відзначився Антон Зазірний. До перерви матчу «Інгулець-2», маючи на двох гравців більше, а місце у воротах «Буревісника» займав у цьому матчі номінальний захисник Олександр Слюсаренко, не зумів відігратися.
У другому таймі зустрічі «Інгулець-2» все ж свого досяг і двічі забив у ворота «Буревісника». На 74-ій хвилині матчу гравець «Інгульця-2» з положення поза грою після свистка арбітра про зупинку гри забив м’яч у ворота «Буревісника» (взяття воріт справедливо було відмінено, а гравцю «Інгульця-2» не було показано жовтої картки). І через пару хвилини в аналогічній ситуації вже нападник «Буревісника» Тарас Чемерис пробив після свистка арбітра. В цьому ж епізоді жовту картку було показано Тарасу, який звернувся до арбітра з питанням: чому подібні епізоді по-різному він трактував? Результатом звернення стала друга жовта картка Тарасу Чемерису і третє вилучення у команді «Буревісник». А далі головний арбітр зустрічі Олександр Голуб ошелешив всіх присутніх, зупинивши матч у зв’язку з тим, що в «команді «Буревісник» мала кількість футболістів для продовження гри. Дивне рішення, адже в складі «Буревісника» тоді було вісім футболістів (в той час Родіону Браліну за межами поля надавали медичну допомогу і арбітр «забув» про це). Відзначимо, що згідно Правил гри матч вважається недійсним та арбітр повинен зупинити гру, якщо в одній з команд залишається менше семи гравців. То ж доля матчу буде визначатися на засіданні КДК.
До речі, за свідченнями присутніх осіб на матчі було помітно, що головний арбітр матчу Олександр Голуб перебував в алкогольному сп’янінні. Виникає запитання: як його можна було допустити до обслуговування матчу?
В іншому матчі туру ФК «Головківка» з рахунком 4:2 переграв «Прометей». Після завершення цього матчу були врученні золоті, срібні та бронзові нагороди відповідно командам «Інгулець-2», ФК «Головківка» та «Буревісник». Вийшла парадоксальна ситуація: чемпіонат Кіровоградської області з футболу не дограно, а нагороди були вручені.