1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Не забиваєш ти – забивають тобі

В матчі передостаннього туру фінальної частини чемпіонату області «Буревісник» поступився ФК «Головківка».

У звітному матчі не могли «Буревіснику» допомогти дискваліфіковані Ігор Ютиш та Валерій Попруга. Граючи, як і попередні матчі, на воротах з номінальним захисником Олександром Слюсаренком, «Буревісник» вже на старті зустрічі пропустив. Досить швидко ФК «Головківка» подвоїв рахунок. Далі підопічним Сергія Грінкевича вдалося вирівняти гру, перебуваючи в ролі «наздогаючого». Окрім забитих м’ячів, мали ще моменти, але от їх не втілили у забиті м’ячі. Чого не скажеш про команду «Головківка». За рахунку 3:4 наша команда стовідсотковий момент, але не зуміла його реалізувати. Як наслідок жорстоке покарання: пропустили ще три м’ячі. Як наслідок розгромна поразка – 3:7. Ще одне засмутило, що у Володимирівці футболістам прийшлося перевдягатися не в приміщенні, а на «природі».
Останній тур фінального турніру визначає лише володарів срібних та бронзових нагород між командами «Головківка» та «Буревісник». Інше вже нині відомо: «Інгулець-2» став чемпіоном області, а «Прометей» посів четверте місце на цих змаганнях. У останньому турі, який відбудеться 24 жовтня у селі Рівне (Новоукраїнський район), відбудуться матчі «Інгулець-2» - «Буревісник» та «Прометей» - ФК «Головківка».

ФК «Головківка» - «Буревісник» (Петрове) - 7:3 (? – Корчинський, Кулик, Согутовський)
«Буревісник» (Петрове): Слюсаренко, Кармалак, Согутовський, Нешкреба, Баланда, Грінкевич (Олійник, 46), Корчинський, Зазірний, Бралін, Кулик (Соколовський, 75), Чемерис

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика