1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ціна власних помилок

«Буревісник» (Петрове) провів черговий матч фінального турніру чемпіонату області. Вдома зустрічалися із «Інгульцем-2».

Відзначимо, що як і в попередньому матчі із «Головківкою» місце у воротах «Буревісника» займав центральний захисник команди Олександр Слюсаренко.
Перший тайм зустрічі пройшов за більшого контролю м’яча гостями, але от не безпечнішими в таці були футболісти «Буревісника». Так, на старті матчу Родіон Бралін двічі загрожував воротам суперника, а на 20-ій хвилині Роман Травкін врятував свою команду після удару Тараса Чемериса у ближню дев’ятку воріт. Небезпечними були подачі Максима Корчинського з кутової позначки: в одному епізоді Нешкреба головою пробив вище воріт, в іншому – після помилки Травкіна на виході Нешкреба не влучив у пустий верхній ближній кут воріт гостей. У середині тайму гості провели досить швидку контратаку: Джаба Фхакадзе вийшов на побачення з голкіпером і потужно пробив – Олександр Слюсаренко ногою відбив м’яч, перевівши його на кутовий. Подібний епізод був через кілька хвилин за участі цих же футболістів. Віталій Кулик хорошою передачею у штрафній площадці суперника «знайшов» Кармалака і той один дотик пробив, але захисник зумів вчасно заблокувати удар. А на 43-ій хвилині матчу Валерій Попруга припустився грубою помилки, з центра поля виконавши передачу на… гравця гостей Фхакадзе і Джаба впевнено реалізував вихід один на один з голкіпером.


Другий тайм матчу подарував менше створених моментів, команда «Інгулець-2» більше володіла ініціативою і на 53-ій хвилині Ігор Ютиш, перебуваючи в центрі поля, залишивши свій фланг (Олег Нешкреба не встиг підстрахувати). Цим сповна скористався Джаба Фхакадзе, який вдруге реалізував «побачення» з голкіпером. А на 87-ій хвилині Ігор Ютиш відновив інтригу в матчі: Кармалак подав і після скидки головою Бралін в центрі штрафного майданчику найкраще зорієнтувався Ютиш – 1:2. У хвилини, які завершилися до завершення матчу, рахунок не зазнав змін. Поразка з рахунком 1:2 і «Буревісник» опустився на друге місце в турнірній таблиці.


Наступний тур фінального турніру чемпіонату області відбудеться 18 жовтня у селі Володимирівка (Петрівський район).

«Буревісник» (Петрове) - «Інгулець-2» (Володимирівка) - 1:2 (0:1) (Ютиш, 87 – Фхакадзе, 42, 53)
«Буревісник»: Слюсаренко, Ютиш, Согутовський, Нешкреба, Кармалак, Корчинський, Попруга, Бралін, Зазірний (Олійник, 65), Кулик, Чемерис (Грінкевич, 52)
«Інгулець-2»: Травкін, Зубков, Кучеренко, Соляник, Калін, Сорокін А., Ніколайчук, Кобуладзе (Кондрашев, 53), Фхакадзе (Зоря, 90+1), Сінчіков (Височан, 80), Сергієнко (Павлюк, 86).

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика