Вольова перемога

«Буревісник» (Петрове) у Новомиргороді традиційно провів досить складний матч проти місцевої «Вентури плюс».

Не раз новомиргородцям вдома вдавалося відбирати очки у «Буревісника». Могли це зробити і у звітному матчі. У першому таймі зустрічі господарям вдалося відкрити рахунок. «Буревісник» намагався відігратися, але 85 хвилин це не вдавалося. І лише на 86-ій хвилині матчу Ігор Ютиш зрівняв рахунок, а ще через шість хвилин він же приніс перемогу гостям, оформивши дубль. Відзначимо, що в другому таймі Ігор Ютиш міг ще раніше зрівняти рахунок, але господарів врятувала штанга їх воріт.
У наступному турі, 19 вересня, «Буревісник» на міському стадіоні Знам’янки прийме «Арсенал» (Новоархангельськ).

«Вентура плюс» (Новомиргород) – «Буревісник» (Петрове) – 1:2 (1:0) (?, 32 – Ютиш, 86, 90+2)
«Буревісник» (Петрове): Панібратець, Нешкреба, Согутовський, Ютиш, Кармалак, Зазірний, Баланда (Олійник, 65), Попруга, Грінкевич (Слюсаренко, 70), Чемерис, Кулик (Соколовський, 75)