Чергова перемога

В матчі 15-го туру групи «Захід» чемпіонату області «Буревісник» (Петрове) впевнено переміг «Прометей».

До Знам’янки «Прометей» (Рівне Новоукраїнський район) завітав у ранзі найближчого переслідувача «Буревісника» і команди, яка має хороші шанси з другого місця вийти до фінальної частини змагань. Нагадаємо, що у вирішальному турнірі враховуються результати матчів між командами-фіналістами у групах. То ж варто було не втрачати очки і здобувати перемоги з переконливим рахунком. І підопічним Сергія Грінкевича це вдалося.

Перші хвилини зустрічі активніше провели гравці «Прометея», які більше перебували на половині поля суперника, але от стовідсоткового моменту не мали. А господарі зуміли в першій атаці відкрити рахунок: Кармалак прострілив на дальню штангу воріт, де до м’яча не дотягнувся Віталій Кулик, але зуміли дістати м’яч біля лицьової лінії і провести атаку «другим темпом» - Ігор Ютиш з 17 метрів потужно пробив, відкривши рахунок. Через кілька хвилин футболісти «Буревісника» подвоїли рахунок у швидкій атаці. Тарас Чемерис по центру пройшов і виконав передачу на Кулика, який з флангу прострілив – Чемерис не дотягнувся до м’яча, але Антон Зазірний замкнув дальню штангу воріт – 2:0. Такий перебіг подій дещо знітив гостей, і в них почала відчуватися знервованість.

На 35-ій хвилині матчу Ігор Ютиш ударом у нижній кут оформив дубль, довівши рахунок до 3:0. Далі пару моментів створили гравці «Прометея». Сергій Панібратець парирував удар Тараса Нестеренка зі штрафного.

На початку другого тайму матчу фланговий півзахисник «Буревісника» Антон Зазірний забив четвертий м’яч, знову результативно зігравши на дальній штанзі воріт. На 57-ій хвилині Антон Шевельов мав момент, але з 18 метрів пробив вище воріт «Буревісника». А через пару хвилин господарі провели хорошу комбінацію: Бралін – Кулик – Баланда і Дмитро поцілив у перекладину воріт. Красовський мав шанс вийти один на один з голкіпером, але в останню мить Согутовський завадив влучно пробити. А на 67-ій хвилині матчу Панібратець у падінні на мить випередив Красовського, але першим на добиванні був Нестеренко і забив м’яч престижу. До речі, «Буревісник» пропустив вперше в цьому колі змагань; востаннє пропускали м'яч ще 20 червня. На 75-ій хвилині матчу Дмитро Согутовський здійнив індивідуальний прохід: пройшовши півполя, ударив вище воріт, перебуваючи в куту штрафного майданчику суперника. А через дві хвилини Соколовський з передачі Кулика довів рахунок до 5:1. Ще дві хвилини і Родіон Бралін встановив остаточний рахунок зустрічі 6:1, пробивши у дальній нижній кут воріт.

12 вересня «Буревісник» (Петрове) в матчі 16-го туру чемпіонату області у Новомиргороді буде протистояти місцевій «Вентурі плюс».

«Буревісник» (Петрове) – «Прометей» (Рівне) 6:1 (3:0) (Ютиш, 16, 35; Зазірний, 19, 48; Соколовський, 77; Бралін, 79 - Нестеренко, 67)
«Буревісник» (Петрове): Панібратець, Ютиш (Олійник, 66), Нешкреба (Слюсаренко, 78), Баланда (Паламарчук, 83), Грінкевич (Бралін, 55), Зазірний (Соколовський, 65), Чемерис, Кармалак, Попруга, Согутовський, Кулик
«Прометей» (Рівне): Шевельов Д. (Даскал, 46), Головченко, Нестеренко, Шевельов А., Симогулов, Корабльов (Шевченко, 52), Кравченко, Демченко, Красовський, Гаврилюк, Андрієнко