«Буревісник» у ворота «Олімпа» забив 8 «сухих» м’ячів

В матчі третього туру групи «Б» Кубка Першина «Буревісник» без проблем розібрався із «Олімпом».

Лише в першому таймі «Олімп» з Кам’янки зміг більш-менш тримати оборону власних воріт, лише раз дозволивши супернику їх вразити. А після перерви дебютант вищої ліги Черкаської області «поплив», що красномовно засвідчують сім пропущених «сухих» м’ячів. То ж маємо впевнену перемогу з рахунком 8:0. В іншому матчі туру в групі «Б» «Ураган» з рахунком 4:1 здолав «Інтернаціонал» і посів другу сходинку в групі.
«Буревісник» на стадії групового етапу виграв всі три матчі і став переможцем групи «Б». 6 квітня в півфінальному протистоянні зіграємо з другою командою групи «А».

«Буревісник» - «Олімп» 8:0 (1:0) (Чемерис, 23; 59; 64; Шушпанов, 53; Хорольський, 63; Марущук, 70; 88; Сафонов, 80)
«Буревісник»: Домбровський, Сідоров, Согутовський (Олійник, 54), Сафонов, Паламарчук, Александров (Сафронов, 68), Хорольський, Марущук, Шушпанов (Кєвліч, 55), Пономар (Холін, 88), Чемерис (Єгор Грінкевич, 71).