1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Віктор Слюсаренко: Дякую за досягнення такого високого результату як третє місце

Команда Знам’янського району посіла третє місце на чемпіонаті Кіровоградської області з футзалу, що проходив у залік ОСІ серед команд ОТГ, районів та міст області у 2018 році.


Своїми враженнями про змагання поділився головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко, який був представником команди на цих змаганнях.

- Скажіть, будь ласка, чому на цих змаганнях Знам’янський район представляла команда «Буревісник» (Богданівка)?
- Ці змагання пройшли у рамках обласних спортивних ігор серед ОТГ, районів та міст Кіровоградської області. Наш район сповідує ступені змагань. У Знам’янському районі проводяться змагання у рамках Районної Спартакіади; цього року це 38-а Спартакіада. Переможець районних змагань представляє наш район на відповідних обласних змаганнях. Нагадаю, що Першість району з футзалу, що проходила в січні-лютому цього року, виграв ФК «Казарня». Ця команда мала представляти наш район. Проводилася підготовка документів для участі цієї команди у змаганні, але так склалося, що за три дні до початку обласних змагань стало відомо, що гравці «Казарні» по особистих причинах не зможуть взяти участь. Постало питання: чи буде Знам’янський район представлений на обласних змаганнях з футзалу? Враховуючи територіальну близькість села Богданівка у порівнянні з іншими населеними пунктами району та досвід у попередніх обласних змаганнях, на яких наш район виручали тренери-викладачі районної КДЮСШ Олександр Довженко та Євген Бандурка, я звернувся до них за допомогою. Дякую Олександру Володимировичу та Євгену Миколайовичу за те, що погодилися прийти на допомогу та швидко сформувати склад команди району. Згуртованість, віра у свої сили та бажання продемонструвати хорошу гру дозволили досягти найкращого результату за останні роки на обласних змаганнях з футзалу. Також висловлюю слова вдячності всім гравцям команди за досягнення такого високого результату як третє місце.

- Оцініть рівень гри команди Знам’янського району?
- Відсутність повноцінної підготовки, проблеми зі складом та інші причини не дозволили стати чемпіонами області. У певних моментам нам не пощастило. Чого лише вартий автогол у наші ворота в ключовому матчі з Новоукраїнською ОТГ - по такій траєкторії при подвійному рикошеті від захисників команди та перекладини м’яч міг залетіти лише у одному випадків зі ста. Давно такого автоголу не бачив. Також тривалий час пройшов після завершення Першості району. Не грала команда з нашого району у чемпіонаті області з футзалу, який вже став традиційним і проводиться у Кропивницькому з листопада до кінця березня. Ці фактори не дозволили бути команді у достатній кондиції. За такого стану, в якому були наші спортсмени, вони досягли надзвичайно хорошого результату.

- Користувачі мережі Інтернет люблять залишати коментарі до статей. Не виключенням є статті про новини з приводу виступу спортсменів Знам’янського району. Інколи безпідставно критикують. Як Ви відноситеся до подібних коментарів?
- Що можна сказати з даного приводу? Краще процитую американського письменника Елберта Хаббарда «Для того, щоб уникнути критики, треба нічого не робити, нічого не говорити і ніким не бути». Негативно ставлюсь до коментарів, автори яких ховаються за придуманими «ніками». Не варто за «ніками» ховатися. Критик повинен бути готовий і здатний у будь-який момент на першу вимогу зайняти місце критикованого ним і виконувати його справу продуктивно і компетентно; в іншому випадку критика є безпідставною.

Коментарі   

 
#4 Віктор Слюсаренко 09.04.2018, 07:17
Шановний konte! Я не ховаючись за ніком хочу Вас запитати. Ви можете зібрати збірну району (вважаєте, що команді не потрібен час, щоб зігратися і вона досягте позитивного результату) за два дні до змагань? Команда з Богданівки була докомплектована кількома гравцями з інших команд. Ставка на зіграність Буревісника принесла користь (не лише пройшли груповий етап, що не вдавалося раніше, а й на фінальному етапі не були хлопцями для биття). Ми не співаємо деферамби третьому місці, а відзначаємо факт, що за останні роки це кращий результат. А ви такий молодець, що зібравши збірну району можете виграти обласні змагання? То ж в мене до Вас пропозиція: вистачить ховатися за ніком і при найближчих обласних змаганнях я Вам дам право за 2-3 дні до їх початку зібрати команду та здобути 1-е місце.
 
 
#3 konte 08.04.2018, 14:35
Делегування збірної, в будь-якому разі повинне бути за спортивним принципом. Наприклад, якщо раніше Нива виграла чемпіонат району, то на базі саме цієї команди формувався представник в чемпіонаті області. Так само, якщо Богданівка чи Дмитрівка. Якщо ти перший, значить кістяк команди складає чемпіон.
Так само має бути і в футзалі. Але в даному разі, постало питання: чому збірна складалася з півфіналіста. Переможець відмовися, добре, а як щодо інших призерів?
п.с. "дракслер" і давай не будемо про чужь.
В тебе своя оцінка ситуації, в мене своя. Я навів аргумент чому я так думаю. Натомість твій аргумент 30+ або 100+ не є переконливий. Що значить "не соромно показати в області" ? Лише спортивний критерій грає роль, хто кращий той і грає.
Все вважаю тема закрита. Виступили - я так і сказав молодці, 3 -тє місце.
 
 
#2 Draksler 07.04.2018, 21:07
Ну кого брать кроме Богдановки..?
Ви реально дивіться в очі.
Молоді там в команді 70% і яка має якісь показники,і яких не соромно показати в області.
Всі перспективні,а ви кажете з інших команд наведіть приклад мені ?
30+ уоманда,чи 100 кг +
Не подумайте я нейтральний не фан Богдановки просто таку чуж пишуть.
 
 
#1 konte 05.04.2018, 08:07
А де, власне Ви побачили критику? Навпаки, обговорення публікацій може багато дати інформації для всіх читачів. Наприклад, особисто я не знав, що ''Казарня" за 2 дні до змагань відмовилась, тому і запитав: ,, яким чином формувалася збірна". Тому непотрібно так реагувати, ніхто брудом нікого не поливає, але хочеться прозорості у всіх питаннях. Ви кажете, звернулися до представників Буревісника. Ну ок, а чи зверталися Ви до інших представників команд, щоб можливо сформувати дійсно збірну району?! І можливо, ми тоді всі пишалилися б 1 місцем, а не співали дефирамби 3 'му?! Щодо ніків. Повірте, всі читачі і учасники обговорень є небайдужими до знамянського футболу, чужих тут немає. Тому краще прислухайтеся до того, що обгорюють люди, а не шукайте темну кішку...
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа. Фінал

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 22
2.  sanik 19
3.  sport 18

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

12-08-2018 18:00
 
Хлібодар 3 : 0 Буревісник П
12-08-2018 17:00
 
Нива 3 : 1 Колос
05-08-2018 17:00
 
Маяк 2 : 6 Колос

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 7 21
2 Буревісник Б 6 12
3 Колос 8 12
4 Буревісник П 7 10
5 Нива 8 10
6 Локомотив 7 8
7 Маяк 7 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 31
2.  Sergey 31
3.  Ибрагимович 29
4.  den 29

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика