1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Віктор Слюсаренко: Дякую за досягнення такого високого результату як третє місце

Команда Знам’янського району посіла третє місце на чемпіонаті Кіровоградської області з футзалу, що проходив у залік ОСІ серед команд ОТГ, районів та міст області у 2018 році.


Своїми враженнями про змагання поділився головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко, який був представником команди на цих змаганнях.

- Скажіть, будь ласка, чому на цих змаганнях Знам’янський район представляла команда «Буревісник» (Богданівка)?
- Ці змагання пройшли у рамках обласних спортивних ігор серед ОТГ, районів та міст Кіровоградської області. Наш район сповідує ступені змагань. У Знам’янському районі проводяться змагання у рамках Районної Спартакіади; цього року це 38-а Спартакіада. Переможець районних змагань представляє наш район на відповідних обласних змаганнях. Нагадаю, що Першість району з футзалу, що проходила в січні-лютому цього року, виграв ФК «Казарня». Ця команда мала представляти наш район. Проводилася підготовка документів для участі цієї команди у змаганні, але так склалося, що за три дні до початку обласних змагань стало відомо, що гравці «Казарні» по особистих причинах не зможуть взяти участь. Постало питання: чи буде Знам’янський район представлений на обласних змаганнях з футзалу? Враховуючи територіальну близькість села Богданівка у порівнянні з іншими населеними пунктами району та досвід у попередніх обласних змаганнях, на яких наш район виручали тренери-викладачі районної КДЮСШ Олександр Довженко та Євген Бандурка, я звернувся до них за допомогою. Дякую Олександру Володимировичу та Євгену Миколайовичу за те, що погодилися прийти на допомогу та швидко сформувати склад команди району. Згуртованість, віра у свої сили та бажання продемонструвати хорошу гру дозволили досягти найкращого результату за останні роки на обласних змаганнях з футзалу. Також висловлюю слова вдячності всім гравцям команди за досягнення такого високого результату як третє місце.

- Оцініть рівень гри команди Знам’янського району?
- Відсутність повноцінної підготовки, проблеми зі складом та інші причини не дозволили стати чемпіонами області. У певних моментам нам не пощастило. Чого лише вартий автогол у наші ворота в ключовому матчі з Новоукраїнською ОТГ - по такій траєкторії при подвійному рикошеті від захисників команди та перекладини м’яч міг залетіти лише у одному випадків зі ста. Давно такого автоголу не бачив. Також тривалий час пройшов після завершення Першості району. Не грала команда з нашого району у чемпіонаті області з футзалу, який вже став традиційним і проводиться у Кропивницькому з листопада до кінця березня. Ці фактори не дозволили бути команді у достатній кондиції. За такого стану, в якому були наші спортсмени, вони досягли надзвичайно хорошого результату.

- Користувачі мережі Інтернет люблять залишати коментарі до статей. Не виключенням є статті про новини з приводу виступу спортсменів Знам’янського району. Інколи безпідставно критикують. Як Ви відноситеся до подібних коментарів?
- Що можна сказати з даного приводу? Краще процитую американського письменника Елберта Хаббарда «Для того, щоб уникнути критики, треба нічого не робити, нічого не говорити і ніким не бути». Негативно ставлюсь до коментарів, автори яких ховаються за придуманими «ніками». Не варто за «ніками» ховатися. Критик повинен бути готовий і здатний у будь-який момент на першу вимогу зайняти місце критикованого ним і виконувати його справу продуктивно і компетентно; в іншому випадку критика є безпідставною.

Коментарі   

 
#4 Віктор Слюсаренко 09.04.2018, 07:17
Шановний konte! Я не ховаючись за ніком хочу Вас запитати. Ви можете зібрати збірну району (вважаєте, що команді не потрібен час, щоб зігратися і вона досягте позитивного результату) за два дні до змагань? Команда з Богданівки була докомплектована кількома гравцями з інших команд. Ставка на зіграність Буревісника принесла користь (не лише пройшли груповий етап, що не вдавалося раніше, а й на фінальному етапі не були хлопцями для биття). Ми не співаємо деферамби третьому місці, а відзначаємо факт, що за останні роки це кращий результат. А ви такий молодець, що зібравши збірну району можете виграти обласні змагання? То ж в мене до Вас пропозиція: вистачить ховатися за ніком і при найближчих обласних змаганнях я Вам дам право за 2-3 дні до їх початку зібрати команду та здобути 1-е місце.
 
 
#3 konte 08.04.2018, 14:35
Делегування збірної, в будь-якому разі повинне бути за спортивним принципом. Наприклад, якщо раніше Нива виграла чемпіонат району, то на базі саме цієї команди формувався представник в чемпіонаті області. Так само, якщо Богданівка чи Дмитрівка. Якщо ти перший, значить кістяк команди складає чемпіон.
Так само має бути і в футзалі. Але в даному разі, постало питання: чому збірна складалася з півфіналіста. Переможець відмовися, добре, а як щодо інших призерів?
п.с. "дракслер" і давай не будемо про чужь.
В тебе своя оцінка ситуації, в мене своя. Я навів аргумент чому я так думаю. Натомість твій аргумент 30+ або 100+ не є переконливий. Що значить "не соромно показати в області" ? Лише спортивний критерій грає роль, хто кращий той і грає.
Все вважаю тема закрита. Виступили - я так і сказав молодці, 3 -тє місце.
 
 
#2 Draksler 07.04.2018, 21:07
Ну кого брать кроме Богдановки..?
Ви реально дивіться в очі.
Молоді там в команді 70% і яка має якісь показники,і яких не соромно показати в області.
Всі перспективні,а ви кажете з інших команд наведіть приклад мені ?
30+ уоманда,чи 100 кг +
Не подумайте я нейтральний не фан Богдановки просто таку чуж пишуть.
 
 
#1 konte 05.04.2018, 08:07
А де, власне Ви побачили критику? Навпаки, обговорення публікацій може багато дати інформації для всіх читачів. Наприклад, особисто я не знав, що ''Казарня" за 2 дні до змагань відмовилась, тому і запитав: ,, яким чином формувалася збірна". Тому непотрібно так реагувати, ніхто брудом нікого не поливає, але хочеться прозорості у всіх питаннях. Ви кажете, звернулися до представників Буревісника. Ну ок, а чи зверталися Ви до інших представників команд, щоб можливо сформувати дійсно збірну району?! І можливо, ми тоді всі пишалилися б 1 місцем, а не співали дефирамби 3 'му?! Щодо ніків. Повірте, всі читачі і учасники обговорень є небайдужими до знамянського футболу, чужих тут немає. Тому краще прислухайтеся до того, що обгорюють люди, а не шукайте темну кішку...
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика