1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Олександр Довженко: третє місце - це перемога для нас

Вчора команда Знам’янського району посіла третє місце на чемпіонаті Кіровоградської області з футзалу, що проходив у залік ОСІ серед команд ОТГ, районів та міст області у 2018 році. 

 

Своїми враженнями про змагання поділився тренер команди Олександр Володимирович Довженко.

- Поділіться, будь ласка своїми враженнями про виступ команди на груповому етапі змагань, на якому перемогли Новоукраїнський, Новгородківський та Олександрійський райони.
- Ще на груповому етапі змагань було не легко, без підготовки. Зібралися лише за 2-3 дні до змагань. Всі ігри не були прохідними. Найскладнішою грою була зустріч з Олександрійським районом. Хоча і матч з молодою командою Новоукраїнського району теж змусив похвилюватися. У минулому році ми грали у чемпіонаті Кіровоградської області з футзалу, що проходив всю зиму у Кропивницькому. У нинішньому ми не грали. Окрім того у минулому році у нас була більш тривала першість району з футзалу, ніж цього року. У минулому році команда була в кращій формі.

- Оцініть гру команди на фінальному етапі змагань.
- Рівень команд майже рівний. Новоукраїнська ОТГ грала в екстра лізі, у якій посіла високе четверте місце. Ми від цієї команди очікували більшого, але по грі з ними зрозуміли, що могли і виграти. По ходу гри ми не набагато поступалися супернику. Якби було проведено 2-3 тижні підготовки і якби не хвороба Романа Дарьєва, то ми зіграли б краще. Він у груповому етапі був одним із лідерів команди. У минулому році в перерві чемпіонату Кіровоградської області нашу команду підсилили Роман Дарьєв та Олександр Постільняк і ми в другому колі не програли жодного матчу. Також хочу відзначити, що Олександр Зайцев не міг нам допомогти у матчах з Новоукраїнською ОТГ та Кіровоградським районом. Олександр у двох інших матчах фінального етапу, в яких грав, забив три м’ячі з п’яти командних. Хвилювався за матч за третє місце. У матчі з Новоукраїнською ОТГ ми багато віддали сил та емоцій. Молодці хлопці, що зуміли налаштуватися на матч з Кіровоградським районом. Відзначу, що трійка призерів змагань рівна. Комусь пощастило більше, комусь менше. Хлопці нашої команди були налаштовані на перемогу. Також відзначу Бориса Сафронова, який підсилив нашу команду на фінальному етапі. До хлопців по грі немає претензій, всі відпрацювали на 100 відсотків, віддавши всі сили.

- Як Вам організація цих змагань?
- Були питання до роботи молодих арбітрів. Хлопців також неприємно здивувала церемонія нагородження. Прикро за нашу область. В інших областях при нагородженні переможцю та призерам вручають кубок та медалі, а у нашій області - одна грамота на команду. Нехай звернуть увагу також на те як проходять церемонії нагороджень у районах області. За приклад можу назвати наш, Знам’янський, район, у якому на всіх змаганнях, що йдуть у залік районної спартакіади, вручають медалі та кубок. Знаю, що у Кіровоградському районі нагородження на змаганнях теж проходить на високому рівні. Яка пам'ять про обласні змагання залишилася спортсменам команд-призерів? Ні грамот, ні медалей…

- Третє місце оціните як позитивний результат виступу команди?
- Сам результат третє місце - це перемога для нас, враховуючи, що ми не готувалися до змагань. В останні 10 років ми не могли потрапити до фінального етапу. А тут відразу третє місце. У третє місце, що ми посіли, зробили вклад всі команди Знам’янського району. Цей результат доводить, що досить хороший рівень футзалу у районі. За це дякую кожній команді району. Хочу також, користуючись нагодою, подякувати начальнику відділу освіти, молоді та спорту Знам’янського району Віті Григорівні Сидоренко, головному спеціалісту цього відділу Віктору Володимировичу Слюсаренку та президенту ФК «Буревісник» Ростиславу Олександровичу Вакулику за допомогу нашій команді на цих змаганнях.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика