1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Сергій Грінкевич: Результатами матчів я задоволений, а от якістю гри не у всіх зустрічах

Головний тренер «Буревісника» (Петрове) Сергій Віталійович Грінкевич підвів підсумки виступу команди в першому колі чемпіонату та кубку області.


- І в Кубку області, і в чемпіонаті області, ми всі свої матчі виграли. Хочу, відзначу, що в чемпіонаті Кіровоградської області рівень команд не дуже високий в нинішньому сезоні. Наша команда зазнала кадрових змін процентів на 50. При цих умовах результатами матчів я задоволений, а от якістю гри не у всіх зустрічах.

- Який, на Вашу думку, з проведених матчів найбільше вдався команді?
- Думаю, що фінал Кубка області проти ФК «Головківка». Десь тактично переграли команду, яку не могли перемогти більш сильніші.

- Як Вам змінений формат нинішнього чемпіонату області (дві рівноправні групи)?
- Нині складно щось говорити. Про формат можна говорити по завершенні чемпіонату. Кіровоградська організація Федерації футболу України, мабуть, старається залучити якомога більше команд, тому додали колективи з другої групи. Як показало перше коло чемпіонату області ряд команд відстає на «голову» від інших. Але все ж буває складно грати з командами, які думають лише про оборону власних воріт з намаганням якомога менше пропустити. Краще б деякі команди грали по другій групі. Тоді б більше було матчів, в яких зустрічалися сильні суперники: в таких матчах відкритіший футбол. Як наслідок футболісти отримують більше досвіду та майстерності у протистоянні з сильними командами. Тим більш стан деяких футбольних полів бажає кращого.

- Під час нинішнього літнього антракту будуть кадрові зміни в команді?
- Так, звісно. Але хто поповнить нашу команду, про це ще рано говорити. У зв’язку з тим, що ФК «Олександрія» вийшов до Прем’єр-Ліги України, то створені команди U-21 та U-19. У нас в команді були вісім футболістів з міста Олександрія. Якщо хтось з них зачепиться в молодіжних командах «Олександрії», то будемо їм шукати заміну. Також троє футболістів перейшли до «Інгульця», яких теж шукатимемо ким замінити.

- Які плани підготовки команди до другого кола чемпіонату області?
- 15 липня розпочнемо підготовку. Зіграємо кілька контрольних матчів, в яких подивимося потенційних новобранців, а також рівень наших футболістів після відпустки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика