1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Сергій Грінкевич: Результатами матчів я задоволений, а от якістю гри не у всіх зустрічах

Головний тренер «Буревісника» (Петрове) Сергій Віталійович Грінкевич підвів підсумки виступу команди в першому колі чемпіонату та кубку області.


- І в Кубку області, і в чемпіонаті області, ми всі свої матчі виграли. Хочу, відзначу, що в чемпіонаті Кіровоградської області рівень команд не дуже високий в нинішньому сезоні. Наша команда зазнала кадрових змін процентів на 50. При цих умовах результатами матчів я задоволений, а от якістю гри не у всіх зустрічах.

- Який, на Вашу думку, з проведених матчів найбільше вдався команді?
- Думаю, що фінал Кубка області проти ФК «Головківка». Десь тактично переграли команду, яку не могли перемогти більш сильніші.

- Як Вам змінений формат нинішнього чемпіонату області (дві рівноправні групи)?
- Нині складно щось говорити. Про формат можна говорити по завершенні чемпіонату. Кіровоградська організація Федерації футболу України, мабуть, старається залучити якомога більше команд, тому додали колективи з другої групи. Як показало перше коло чемпіонату області ряд команд відстає на «голову» від інших. Але все ж буває складно грати з командами, які думають лише про оборону власних воріт з намаганням якомога менше пропустити. Краще б деякі команди грали по другій групі. Тоді б більше було матчів, в яких зустрічалися сильні суперники: в таких матчах відкритіший футбол. Як наслідок футболісти отримують більше досвіду та майстерності у протистоянні з сильними командами. Тим більш стан деяких футбольних полів бажає кращого.

- Під час нинішнього літнього антракту будуть кадрові зміни в команді?
- Так, звісно. Але хто поповнить нашу команду, про це ще рано говорити. У зв’язку з тим, що ФК «Олександрія» вийшов до Прем’єр-Ліги України, то створені команди U-21 та U-19. У нас в команді були вісім футболістів з міста Олександрія. Якщо хтось з них зачепиться в молодіжних командах «Олександрії», то будемо їм шукати заміну. Також троє футболістів перейшли до «Інгульця», яких теж шукатимемо ким замінити.

- Які плани підготовки команди до другого кола чемпіонату області?
- 15 липня розпочнемо підготовку. Зіграємо кілька контрольних матчів, в яких подивимося потенційних новобранців, а також рівень наших футболістів після відпустки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер

Кубок району

Пошук на сайті

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика