1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ростислав Вакулик: Думаю, що глядачам фінал Кубка області сподобався

Президент ФК «Буревісник» Ростислав Олександрович Вакулик поділився своїми враженнями від фінального матчу Кубка області та розповів про завдання. які поставлено перед командою на нинішній сезон.


Як Вам зміни формату проведення Кубка області (брали участь лише бажаючі)? Очікували що так складеться фінальний матч?
Гадали, що буде дещо довший шлях до фіналу Кубка Кіровоградської області. На початку змагань думали, що у фіналі гратимемо з «Інгульцем». Але «Головківка» їх у чвертьфіналі перемогла. Не знаю чому «Інгулець» не справився із «Головківкою». Думаю, що глядачам фінал Кубка області сподобався; було на що подивитися і моменти, і забиті м’ячі. У тому матчі більше м’яч контролювали головківці. Тренер нашої команди правильно скерував футболістів: що вони мали робити і де відбирати м’яч. А після перехвату мали проводити швидкі контратаки. У складі «Головківки» чимало досвідчених футболістів, але їм десь не вистачило фізики у захисті. В нас завжди було складно з реалізацією моментів, але цього разу зуміли половину з них втілити у забиті м’ячі. Суперник теж мав моменти, які не реалізував: на початку матчу взагалі у пусті ворота не влучили. Добре, що ми швидко зуміли відігратися. Можливо із-за цього в нас «пішла» гра. А так якби ми програвали тривалий час, то, можливо б, змінювали тактику і гра б склалася по-іншому. 

Що можете сказати з приводу зміни формату проведення чемпіонату області?
Приємно, що достатньо команд для двох груп. Але Ви самі розумієте, які команди в минулому чемпіонаті грали у другій групі; вони розуміли, що їм нічого було робити у першій групі. Командам з так званої другої групи минулого року в нинішньому чемпіонаті складно на щось розраховувати, тобто завоювати медалі (як наприклад минулого року в другій групі). Після першого кола, коли команди почнуть програвати по 0:6, 0:7, то підніматимуть доцільність проведення чемпіонату області в такому форматі. До фінальної частини, не хочу ображати інші команди, для нас матчі будуть легкими. Це зрозуміло з того, на що кожна з команд налаштовується. Погано, що немає 10-12 команд у нашій області одного високого рівня, з якими можна було змагатися. На сьогоднішній момент не дві команди, «Буревісник» і «Інгулець», а вже три сильні команди: «Головківка», я думаю, теж претендуватиме на чемпіонство. У «Старті» (Іванківці) зібралися не погані футболісти.

Які завдання поставлено перед командами на чемпіонат області?
Самі високі завдання для «Буревісника» (Петрове) - стати чемпіоном області. Що стосується богданівської команди, в ній ми вносимо корективи. Змінюється склад. Молоді футболісти з нашої першої команди в них набираються досвіду. Богданівська молодь поступово вливається в колектив. Там досить молода команда. У таких умовах складно з команди вимагати виконувати високі завдання. Нехай вони набираються досвіду. Богданівський «Буревісник» є помічником першій команді і допомагає вирощувати молодих футболістів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика