«Буревісник» (Богданівка) – бронзовий призер чемпіонату району

Сьогодні перенесеним матчем «Маяк» – «Буревісник» (Богданівка) завершився Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2018 року.

Матч активніше розпочали футболісти «Маяка», які більше контролювали м’яч. У середині тайму гості перехопили ініціативу на футбольному полі і біля воріт «Маяка» почали один за одним небезпечний момент. В одних епізодах гостей підводила влучність, в інших надійно грав голкіпер господарів Станіслав Левченко. Та все ж після передачі Олександра Постільняка Зайцев вийшов один на один з голкіпером і майстерно його перекинув – 1:0.
Наприкінці тайму команди обмінялися результативними ударами: спочатку Роман Дарьєв зі штрафного подвоїв рахунок, а через дві хвилини Олег Літвінчук один м’яч відіграв.

У другому таймі матчу гостям вдалося ще двічі відзначитися. На 73-ій хвилині матчу Іван Косюк довів рахунок до 3:1. А через 11 хвилин Олександр Зайцев встановив остаточний рахунок 4:1 на користь богданівської команди.

По завершенні матчу було проведено церемонію нагородження бронзового призера чемпіонату, яким став богданівський «Буревісник». Нагадаємо, що цього сезону чемпіоном Знам’янського району з футболу стала команда «Хлібодар» (Суботці), срібні нагороди здобув дмитрівський «Колос».

«Маяк» (Трепівка) – «Буревісник» (Богданівка) – 1:4 (1:2) (Літвінчук, 44 – Зайцев, 35, 84; Дарьєв, 42; Косюк, 73)