Перемога над «Локомотивом»

У Богданівці місцевий «Буревісник» завдав поразки знам’янському «Локомотиву».

Матч розпочався з розвідки з кращим контролем м’яча господарів. На 13-ій хвилині матчу Олександр Постільняк поцілив у штангу воріт гостей. На 32-ій хвилині матчу небезпечним удар був від Валентина Александрова. А на 39-ій хвилині матчу за гру рукою у ворота гостей було призначено пенальті - Олександр Постільняк не зумів його реалізувати, але першим на добиванні був Сергій Костін. У другому таймі матчу спрацювала заміна господарів - Костянтин Долінський результативно замкнув дальню штангу воріт. За 10 хвилин до завершення основного часу зустрічі Володимир Дубровський один м’яч відіграв. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь богданівського «Буревісника».
Відзначимо, що сьогодні кільком гравцям «Буревісника» було не легко грати, адже вони успішно захищали честь Знам’янського району на обласних змаганнях з волейболу, а до Богданівки повернулися перед самим початком футбольного матчу.

«Буревісник» (Богданівка) - «Локомотив» (Знам’янка) - 2:1 (1:0) (Костін, 40; Долінський, 69 - Дубровський, 80)
«Буревісник» (Б): Розумяк, Паламарчук, Яровий, Олійник І., Галуха, Малий В., Костін, Базака (Долінський, 65), Пугач К. (Бандурка, 70), Наводничий, Постільняк (Довженко Б., 70)
«Локомотив»: Безребрий, Бобров, Марущук, Баланда, Александров, Воробйов (Горячов, 47), Глухий (Дубровський, 50), Маценко, Шевченко, Мостовий, Дюжев
Попередження: Баланда, 35.