Розгромна перемога богданівського «Буревісника»

У матчі 2-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року богданівці здобули домашню перемогу.

Вже на першій хвилині матчу господарям вдалося забити м’яч. У подальшому тиск воротам гостей не зменшувався - господарі створили багато моментів, з яких реалізували шість.
«По грі - суперник двічі пробивав по наших воротах - наприкінці кожного з таймів. У першому влучили у створ, у другому - вище. По при це гравці «Маяка» боролися, старалися нам не поступатися. Їх голкіпер чимало раз виручав свою команду. Я після матчу їм подякував за гру. Щодо нашої гри, то суттєво нам допоміг швидкий гол вже на першій хвилині. Багато створили моментів. Хотіли реабілітуватися за поразку у попередньому домашньому матчі. Сьогодні мали кадрові проблеми, але молодь не підвела нас», - зазначив після матчу тренер «Буревісника» Олександр Довженко.

«Буревісник» (Богданівка) - «Маяк» (Трепівка) - 6:0 (4:0) (Базака, 1, 42; Малий В., 14; Постільняк, 28, 57; Жадан, 88)
«Буревісник» (Б): Розумяк, Паламарчук, Яровий, Галуха, Малий К., Жадан, Малий В., Базака (Долінський, 65), Шевцов (Бандурка, 67), Костін (Завальнюк, 75), Постільняк
«Маяк»: Аненко, Михайлов, Кошеленко, Літвінчук, Назаренко, Криворіг Б., Короленко, Писаренко, Бейбутян, Барта, Криворіг С.
На заміни виходили: Левченко, Ігнатенко.
Попередження: Постільняк, 73 - Барта, 18; Криворіг С., 73.