1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Богданівський «Буревісник» – володар Кубка пам'яті отаманів Холодного Яру

Сьогодні, 9 травня, у селі Богданівка відбувся розіграш Кубка пам'яті отаманів Холодного Яру Мефодія Голика-Залізняка і Миколи Бондаренка-Кібця у рамках святкування 100-річчя Української революції.


Даний трофей у очній зустрічі розіграли «Буревісник» (Богданівка) та «Нива» (Цибулеве).
На церемонії відкриття голова Знам'янської районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Олександр Іванович Голінько розповів про отаманів Холодного Яру Мефодія Голика-Залізняка і Миколи Бондаренка-Кібця.


Матч розпочався жваво. Валентин Жуган зі штрафного небезпечно подавав, але Володимир Москаленко не зумів замкнути дальню штангу воріт. На 10-ій хвилині Ярослав Пугач найкраще за всіх розібрався у штрафному майданчику суперника і результативно пробив у ближній нижній кут воріт – 1:0. Через шість хвилин Костянтин Пугач пробив повз ворота. У середині тайму матчу мав Олександр Зайцев подвоювати рахунок, але влучив у голкіпера «Ниви». А на 37-ій хвилині зустрічі після розіграшу кутового Дмитро Базака забив м’яч.


На початку другої половини матчу хорошу комбінацію розіграли господарі: Олександр Паламарчук подав зі штрафного і Олександр Зайцев в один дотик у падінні переправив м’яч на Базаку, але Дмитро пробив вище воріт. На 53-ій хвилині матчу Сергій Галуха забив третій м’яч у ворота Сергія Нагуляка. Через три хвилини у ворота гостей влетів ще один м’яч – його автором став Ярослав Пугач. На 76-ій хвилині матчу Дмитро Базака встановив остаточний рахунок 5:0 на користь богданівського «Буревісника», став володарем Кубка імені отаманів Холодного Яру Мефодія Голика-Залізняк і Миколи Бондаренка-Кібця.

«Буревісник» (Богданівка) - «Нива» (Цибулеве) – 5:0 (2:0) (Пугач Я, 9, 56; Базака, 37, 76; Галуха, 53)
«Буревісник»: Розумяк, Олійник Р., Яровий, Паламарчук, Статінов, Пугач Я. (Сітніченко, 57), Пугач К. (Костін, 65), Базака, Галуха, Зайцев (Гордуз, 77), Долінський
«Нива»: Нагуляк, Шапошник (Федорів, 32), Русін В., Жуган С., Жуган Р., Жуган В., Єльник, Москаленко, Білоголовий, Охріменко (Брагарь, 55), Шолька
Попередження: Олійник Р., 32 – Федорів, 51.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика