Богданівський «Буревісник» здобув перемогу над «Стартом»

Сьогодні у Богданівці відбувся матч четвертого туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2017 року «Буревісник» (Богданівка) – «Старт» (Іванківці).

Господарям поля вдалося забити швидкий м’яч: Ярослав Пугач у центрі штрафного майданчика отримав м’яч і точно пробив у лівий кут воріт суперника. Через кілька хвилин Юрій Плотніков мав шанс подвоїти рахунок, але влучив у штангу воріт із зовнішньої сторони. У середині першого тайму матчу голкіпер гостей продемонстрував неймовірну реакцію, парирувавши удар гравця «Буревісника» з близької відстані. Наприкінці першого тайму Максим Корчинський влучив у штангу воріт господарів із зовнішньої сторони.

На 54-ій хвилині матчу Максим Корчинський зі штрафного подав – захисник господарів вибив м’яч. який у центрі поля підхопив Олександр Зайцев, «протягнувши» півполя, реалізував вихід один на один з голкіпером «Старту» - 2:0. До завершення матчу рахунок не зазнав змін. Здобувши перемогу у звітному матчі, богданівський «Буревісник» у турнірній таблиці підняв з 9-го на 5-е місце.

«Буревісник» (Богданівка) – «Старт» (Іванківці) – 2:0 (1:0) (Пугач Я., 5; Зайцев, 55)
«Буревісник»: Розумяк, Самаїл, Олійник І., Малий К., Яровий (Статінов, 86), Жадан (Шевцов, 75), Галуха, Базака (Гордуз, 62; Пугач К., 75), Пугач Я., Зайцев (Костін, 89), Плотніков
«Старт»: Кушніренко, Гедерим, Ємельянов, Хандусенко, Сидоренко, Сафронов, Ковальов, Корчинський, Білоус (Колісніченко, 46), Мхітарян, Постільняк.