Вольова перемога

У Богданівці сьогодні пройшов товариський матч між місцевим «Буревісником» та «Хлібодаром» (Суботці).

Богданівська команда в третьому турі Відкритого Чемпіонату району вихідна. Матч «Хлібодар» - «Граніт-Титан» перенесено. То ж вдалося домовитися провести товариський матч з «Хлібодаром» у Богданівці.
У першому таймі зустрічі гостям вдалося відкрити рахунок. Після перерви дубль Євгена Наводничого приніс вольову перемогу «Буревіснику».

«Буревісник» (Богданівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 2:1 (0:1) (Наводничий, 49, 65 – Бондаренко, 25)
«Буревісник»: Козачок (Юхименко, 46), Яровий, Івко, Статінов, Шевцов, Долинський, Жадан, Свириденко, Базака, Гордуз В., Наводничий
«Хлібодар»: Москаленко, Шевчук, Чеботарьов, Братко, Калюка, Мойсеєнко, Колюка (Рудий, 65), Маринич, Продайвода, Бондаренко, Степаненко.