Реалізація моментів бажає кращого

Матчем «Буревісник» - «Дружба» стартував Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу сезону 2016 року.

Господарям поля вдалося забити швидкий м’яч. Але не довго богданівці вели в рахунку: гості зусиллями Грузіна зрівняли рахунок. На 27-ій хвилині матчу гравець гостей у власному штрафному майданчику зіграв рукою і було призначено пенальті. «З точки» влучно пробив Андрій Свириденко. До перерви в господарів ще один м’яч забив Базака, але арбітр його не зарахував, вважаючи положення поза грою. Зазначимо, що в першому таймі богданівці грали проти вітру – все ж зуміли вести в рахунку 2:1. Після перерви господарі не реалізували чимало гольових епізодів: лише Євген Наводничий мав чотири моменти. Але він свого все ж зумів досягнути аж на 89-ій хвилині, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 3:1. До того епізоду Костянтин малий поцілив у штангу воріт команди з Диківки.
У другому турі Чемпіонату району «Буревісник» 9 квітня в Дмитрівці буде протистояти місцевому «Колосу».

«Буревісник» (Богданівка) - «Дружба» (Диківка) - 3:1 (2:1) (Базака, 2; Свириденко, 28 (пен); Наводничий, 89 – Грузін, 5)
«Буревісник»: Козачок, Паламарчук, Розумяк (Жадан, 55), Малий К., Базака (Костін, 65), Гордузь (Статінов, 55), Свириденко (Запарій, 80), Долинський (Наводничий, 46), Бандурка (Шевцов, 55), Малий В. (Івко, 82), Яровий