1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Напередодні старту наступного сезону

Відбулося засідання виконкому Знам’янської районної федерації футболу.

Прийнято регламент змагань, які пройдуть 2016 року під егідою Знам’янської районної федерації футболу. Планується цього року провести чемпіонат та Кубок району, Кубок Коржа, Кубки відкриття та закриття сезону. Шляхом голосування було прийнято рішення щодо залучення легіонерів (футболістів, які не мають приписки сіл Знам’янського району) до участі в змаганнях. Так, в чемпіонаті та Кубку району у заявці дозволяється лише три легіонери. Кубки відкриття та закриття сезону, Кубок Коржа пройдуть без легіонерів. Заявка на сезон 2016 року подається одна. Її можна подати 16 та 23 березня (з 9.00 по 11.00) до федерації футболу (в приміщенні відділу спорту та молоді Знам’янської РДА за адресою м. Знам’янка, вул. Чапаєва, 1/2). З 1 до 31 липня команди мають змогу провести дозаявку. 23 березня стане відомий календар чемпіонату району. 26 березня в селі Богданівка пройде розіграш Кубка відкриття сезону. Початок о 9.00.
2 квітня розпочнеться чемпіонат району. На разі, вісім команд дали згоду брати участь в чемпіонаті району.
Планується проведення Дитячої ліги району, в якій зможуть взяти участь юнаки 1999 року народження і молодше.
Також прийнято рішення надати «Старту» можливість лише цього року проводити матчі на своєму домашньому футбольному полі в селі Іванківці. На наступний сезон, 2017 року, «Старт» має розширити своє футбольне поле.
На виконкомі федерації затверджено план роботи на 2016 рік та план спортивно-масових заходів.

Коментарі   

 
#2 Сергей 12.03.2016, 17:45
А если Старт и в этом году выиграет район,то сколько легионеров разрешите на следующий сезон и разрешите ли вы участвовать Старту в следующем году?
 
 
#1 Влад 09.03.2016, 09:22
Здається ви хотіли підіймати рівень футболу в районі, а робите зовсім інше. Забороняєте хорошим гравцям з інших районів підсилювати команди. На мою думку ви просто боїтесь справжньої конкуренції. А з приводу стадіонів то ще розгляньте питання з Суботцями і Мошореним ( там також поля малі і не готові до ігор!!!).
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика