Піднялися на третє місце

В 13-му турі відкритого чемпіонату Кіровограда з футзалу богданівський «Буревісник» протистояв «Скіфу».

Досить впевнено розпочали матч гравці богданівської команди: вже на 9-ій хвилині вели 3:0. наприкінці першого тайму богданівці ще одного разу забили м’яч. На 5-ій хвилині другого тайму «Буревісник» довів рахунок до 5:0. І лише після цього дещо розслабився, дозволивши супернику двічі відзначитися. Матч завершився з рахунком 5:2 на користь «Буревісника». Також в звітному турі богданівців цікавив результат зустрічі лідера ліги з «Агроспортом»: матч завершився без сенсації. Поразка «Агроспорта» та перемога над «Скіфом» дозволила «Буревіснику» піднятися на третє місце в турнірній таблиці ліги.
6 березня у 5-ій лізі відкритого чемпіонату Кіровограда з футзалу відбудуться матчі останнього туру. Богданівський «Буревісник» зустрінеться з командою «Славія».

Відкритий чемпіонат Кіровограда з футзалу. 5-а ліга. 13-ий тур.
«Скіф» - «Буревісник» - 2:5 (0:4) (Довженко, 4, 30; Базака, 5; Малий К., 9; Галуха, 24 – Зімарьов, 40; Гончар, 45)
«Агроспорт» - «Пятихатки» - 4:8