Розгромили «Агроспорт»

В 12-му турі відкритого чемпіонату Кіровограда з футзалу богданівці зустрічалися з командою «Агроспорт».

Богданівська команда, провівши вчора три матчі в Знам’янці, сьогодні мала протистояти «Агроспорту», який перебуває на одну сходинку вище. По при це підопічні Олександра Довженка краще розпочали матч. Вже в першому таймі вели в рахунку 2:0. Суперник зумів один м’яч відіграти і гра пішла на зустрічних курсах. Та все ж «Буревісник» зміг «схилити шальки терезів на свою користь». У другому таймі матчу у ворота «Агроспорту» влетіло три м’ячі. То ж сьогоднішній день загалом виявився успішним для богданівського «Буревісника»: в Кіровограді зуміли переграти «Агроспорт», а у знам’янському турнірі посісти друге місце.
У наступному турі, 28 лютого, богданівський «Буревісник» зустрінеться з ФК «Скіф».

Відкритий чемпіонат Кіровограда з футзалу. 5-а ліга. 12-ий тур.
«Буревісник» - «Агроспорт» - 5:1 (2:1) (Довженко, Свириденко-2, Івко, Малий К. - ?)
«КДЮСШ-2-Сокіл» - «Скіф» - 4:4
«Славія» - «Форсаж» - 2:3
«Пятихатки» - «Мегаполіс» - 14:5