1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Кубок «Черкаський спорт»: Представляємо суперників

Завтра у Білозір’ї стартує розіграш Кубка «Черкаський спорт». Представлямо суперників нашої команди.

Напередодні змагань сталася одна зміна: в турнірі участь братиме одна команда з Кіровоградщини, адже замість «Інгульця» виступатиме «Колос» (Вільшана, Черкаська область). То ж маємо 7 черкаських команд і «Буревісник». Нижче зупинимося більш детальніше на суперниках нашої команди.

Розпочнемо з команд групи «А». «Колос» (Вільшана) є чемпіоном першої ліги Черкаської області минулого року (у 20-ти матчах набрав 48 очок). Виступ на турнірі такого рівня є дебютним для цієї команди. «Зоря-Черкаський Дніпро-2» добре відома шанувальникам «Буревісника»: раніше мала назву «Зоря» (Білозір’я). Ця команда трансформувалася наприкінці минулого року в дубль команди другої ліги «Черкаський Дніпро». СК «Лідер» утворився злиттям команд «Ураган» (Кривоносівка) та «Пальміра» (Пальміра) («Буревісник» не раз перемагав ці команди на черкаських турнірах). Завтра СК «Лідер» проведе свій перший матч на «Черкаському спорті», а у новому сезоні команда виступатиме у Вищій лізі чемпіонату Черкаської області. Наразі новостворений колектив Сергія Макаренка та Миколи Безгуби лише формується. Гравці провели кілька тренувань і завтра у Білозір’ї зіграють проти «Урожаю» з Корсуня. До речі, що «Урожаю», то ця команда в минулому сезоні виступала в черкаській першій лізі чемпіонату області і посіла п’яте місце (набрала 30 очок в 20-ти матчах). Аналізуючи склад цієї групи, варто виокремити фаворита – команду «Зоря-Черкаський Дніпро-2». А от інтригою має стати боротьба за друге місце в групі: чи зможуть команди першої ліги на рівних протистояти новоствореній команді «Лідер».
Тепер перейдемо до аналізу команд-суперниць «Буревісника» по групі «Б». Добротними командами є «ЛНЗ-Лебедин» та «Наша Ряба». З першою командою «Буревіснику» приходилося не раз грати. Востаннє команди зустрічалися 14 лютого нинішнього року. Тоді «Буревісник» завдяки дублю Дениса Шамова святкував перемогу з рахунком 2:1. У минулому році команди ще тричі між собою грали. 30 березня 2014 року «Буревісник» в рамках розіграшу Кубка Першина зустрічався в Білозір’ї з ФК «ЛНЗ-Лебедин». Той матч завершився з рахунком 2:0 (відзначилися Олексій Гаврилюк і Денис Шамов) на користь підопічних Сергія Грінкевича. А у серпні команди між собою провели два контрольні матчі, в яких здобув перемоги ФК «ЛНЗ-Лебедин».
З «Нашою Рябою» грати не приходилося. Зустріч в рамках кубка «Черкаський спорт» буде першою. Команда «Наша Ряба» (Катеринопіль) створена 2006 року. 2009 року катеринопільці стали бронзовим призером чемпіонату черкаської області, що є найкращим досягненням. У минулому сезоні «Наша Ряба» фінішувала п’ятою, здобувши 31 очко.
І нарешті, «Олімп» (Кам’янка) (створений 2012 року). З цією командою «Буревісник» зустрічався в минулому році на Кубку Першина і святкував перемогу з рахунком 3:0 (відзначилися Олексій Гаврилюк, Андрій Чернов і Денис Байстрюченко). У минулому сезоні «Олімп» у вищій лізі чемпіонату Черкаської області посів останнє місце, набравши лише 13 очок. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика