1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Запрошуємо на футбол!

13 вересня на міському стадіоні Знам’янки відбудеться два матчі 11-го туру першої групи чемпіонату області «Буревісник» (Петрове) – ФК «Головківка» і «Технолюкс» - «Олімпік».

Так, о 14.30 розпочнеться матч «Технолюкс» (Знам’янка) – «Олімпік» (Кіровоград). Нагадаємо, що в першому колі «Технолюкс» з рахунком 5:2 переміг «Олімпік».
А о 17.00 розпочнеться матч «Буревісник» (Петрове) – ФК «Головківка». Щодо наступного суперника «Буревісника», то «Головківка» з 2013 року виступає в першій групі чемпіонату Кіровоградської області. В минулорічному чемпіонаті посіла шосте місце, здобувши в 16 матчах 16 очок. У нинішньому чемпіонаті «Головківка» краще виступає. Якщо аналізувати виступи команди по чемпіонату без врахування команд поза заліком, то «Головківка» має 10 очок в 7-ми матчах. В останніх двох матчах «Головківка» 29 серпня святкувала перемогу над дублем «Зірки» з рахунком 2:1 і поступилася АФ-П’ятихатській» - 2:3. Щодо історії протистоянь команд, було три очні зустрічі, в яких сильнішим був «Буревісник» - 2:0, 7:1 і 3:2.
Тож 13 вересня знам’янські шанувальники спорту мають змогу переглянути два матчі чемпіонату області. Запрошуємо на футбол!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика