1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат району 2017
Print
ЧР. 1 тур 08-04-2017 12:00 Дніпро 4 : 2 Темп
  08-04-2017 16:00 Хлібодар 0 : 4 Колос
  08-04-2017 16:30 Нива 2 : 2 Буревісник Б
  09-04-2017 11:00 Дружба 1 : 7 Старт
  09-04-2017 16:00 Локомотив 1 : 3 Буревісник П

ЧР. 2 тур 15-04-2017 13:00 Темп 2 : 0 Хлібодар
  15-04-2017 14:00 Старт 5 : 0 Локомотив
  15-04-2017 15:30 Нива 2 : 0 Дніпро
  15-04-2017 16:00 Колос 5 : 2 Дружба
  15-04-2017 16:30 Буревісник Б 1 : 2 Буревісник П

ЧР. 3 тур 22-04-2017 14:00 Дніпро 2 : 2 Буревісник Б
  22-04-2017 17:00 Дружба 2 : 2 Темп
  22-04-2017 17:00 Локомотив 0 : 6 Колос
  22-04-2017 17:00 Буревісник П 2 : 1 Старт

ЧР. 4 тур 29-04-2017 14:00 Буревісник П 1 : 2 Колос
  29-04-2017 17:00 Темп 5 : 4 Локомотив
  29-04-2017 17:00 Нива 1 : 2 Дружба
  29-04-2017 17:00 Хлібодар 3 : 2 Дніпро
  30-04-2017 14:00 Буревісник Б 2 : 0 Старт

ЧР. 3 тур 01-05-2017 17:00 Нива 5 : 2 Хлібодар

ЧР. 5 тур 06-05-2017 17:00 Дружба 1 : 2 Дніпро
  07-05-2017 17:00 Локомотив 3 : 5 Нива
  07-05-2017 17:00 Буревісник П 4 : 0 Темп
  07-05-2017 17:00 Хлібодар 0 : 3 Буревісник Б
  08-05-2017 12:00 Старт 6 : 0 Колос

ЧР. 6 тур 13-05-2017 17:00 Буревісник Б 1 : 1 Колос
  13-05-2017 17:00 Нива 1 : 4 Буревісник П
  14-05-2017 11:00 Темп 2 : 9 Старт
  14-05-2017 15:00 Дніпро 1 : 3 Локомотив
  14-05-2017 17:00 Хлібодар 2 : 1 Дружба

ЧР. 7 тур 20-05-2017 13:00 Буревісник П 5 : 2 Дніпро
  20-05-2017 17:00 Дружба 2 : 6 Буревісник Б
  20-05-2017 17:00 Локомотив 3 : 1 Хлібодар
  21-05-2017 12:00 Старт 5 : 3 Нива
  21-05-2017 14:00 Колос 10 : 2 Темп

ЧР. 8 тур 27-05-2017 00:00 Дружба 0 : 3 Локомотив
  27-05-2017 00:00 Буревісник Б 3 : 0 Темп
  27-05-2017 17:00 Хлібодар 3 : 3 Буревісник П
  27-05-2017 17:00 Нива 0 : 2 Колос
  02-06-2017 18:00 Дніпро 3 : 5 Старт

ЧР. 9 тур 03-06-2017 17:00 Буревісник П 2 : 0 Дружба
  03-06-2017 17:00 Старт 8 : 3 Хлібодар
  04-06-2017 14:00 Темп 2 : 7 Нива
  04-06-2017 14:00 Колос 2 : 2 Дніпро
  04-06-2017 16:00 Буревісник Б 2 : 1 Локомотив

ЧР. 10 тур 29-07-2017 16:00 Старт 7 : 1 Дружба
  29-07-2017 18:00 Буревісник П 3 : 0 Локомотив
  30-07-2017 15:00 Колос 7 : 1 Хлібодар
  30-07-2017 18:00 Темп 5 : 4 Дніпро
  30-07-2017 18:00 Буревісник Б 3 : 1 Нива

ЧР. 11 тур 05-08-2017 18:00 Дніпро 3 : 6 Нива
  05-08-2017 18:00 Хлібодар 5 : 1 Темп
  06-08-2017 18:00 Буревісник П 0 : 4 Буревісник Б

ЧР. 12 тур 12-08-2017 16:00 Колос 7 : 3 Локомотив
  12-08-2017 18:00 Старт 2 : 2 Буревісник П
  13-08-2017 18:00 Темп 3 : 1 Дружба
  13-08-2017 18:00 Хлібодар 2 : 1 Нива
  13-08-2017 18:00 Буревісник Б 2 : 0 Дніпро

ЧР. 13 тур 20-08-2017 15:00 Старт 0 : 2 Буревісник Б
  20-08-2017 17:00 Колос 2 : 0 Буревісник П
  20-08-2017 17:00 Локомотив 3 : 2 Темп
  20-08-2017 18:00 Дружба 2 : 9 Нива
  24-08-2017 15:00 Дніпро 3 : 6 Хлібодар

ЧР. 14 тур 26-08-2017 16:00 Нива 4 : 1 Локомотив
  26-08-2017 17:00 Колос 1 : 0 Старт
  26-08-2017 17:00 Темп 1 : 4 Буревісник П
  27-08-2017 17:00 Буревісник Б 2 : 1 Хлібодар
  27-08-2017 17:00 Дніпро 3 : 1 Дружба

ЧР. 15 тур 02-09-2017 17:00 Локомотив 3 : 0 Дніпро
  02-09-2017 17:00 Дружба 1 : 7 Хлібодар
  03-09-2017 15:00 Старт 3 : 0 Темп
  03-09-2017 17:00 Колос 1 : 2 Буревісник Б
  03-09-2017 17:00 Буревісник П 1 : 1 Нива

ЧР. 11 тур 10-09-2017 16:00 Дружба 0 : 3 Колос

ЧР. 16 тур 16-09-2017 00:00 Темп 0 : 3 Колос
  16-09-2017 15:00 Дніпро 0 : 7 Буревісник П
  17-09-2017 16:00 Хлібодар 0 : 2 Локомотив
  17-09-2017 16:00 Буревісник Б 5 : 0 Дружба
  17-09-2017 16:00 Нива 2 : 8 Старт

ЧР. 17 тур 23-09-2017 16:00 Локомотив 3 : 0 Дружба
  23-09-2017 16:00 Буревісник П 3 : 3 Хлібодар
  24-09-2017 00:00 Буревісник Б 3 : 0 Темп
  24-09-2017 14:00 Старт - : - Дніпро
  24-09-2017 16:00 Колос - : - Нива

ЧР. 18 тур 30-09-2017 00:00 Дніпро - : - Колос
  30-09-2017 00:00 Нива 3 : 0 Темп
  01-10-2017 00:00 Локомотив - : - Буревісник Б
  01-10-2017 00:00 Хлібодар - : - Старт
  01-10-2017 00:00 Дружба - : - Буревісник П

ЧР. 11 тур 10-11-2017 00:00 Локомотив - : - Старт

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Наступні матчі Чемпіонату району

Дискваліфікація на матчі 17-го туру

1.  Філінський  Нива

Чемпіонат району. Результати останніх матчів

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Буревісник Б 17 42
2 Колос 16 38
3 Буревісник П 17 34
4 Старт 15 31
5 Нива 17 26
6 Локомотив 16 21
7 Хлібодар 17 20
8 Темп 18 13
9 Дніпро 16 11
10 Дружба 17 4

Магазин "Технолюкс"

Пошук на сайті

Форма входу

Статистика